Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 1.86 vagyok de van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 1.86 vagyok de van egy lány aki nagyon belém van zúgva de ő növésre nagyon kicsi járni akar velem de én nem a magassága miatt. Hogyan mondjam meg neki valahogy szépen hogy ez miatt nem akarok vele járni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell azt külön kihangsúlyozni, hogy a magassága miatt nem akarsz vele járni! - elég anyi, hogy részedről nincs meg a vonzalom, és kész! - ahogy egy magas lánnyal is előfordulhatna, hogy nem az eseted...
2010. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na igen felesleges elmagyaráznod neki, hogy a magassága miatt. Ettől nem érezné magát jobban, csak szarabbul.
2010. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a magasság a bajod akkor valami nincs rendbe az agyaddal! Én 194 vagyok, és 154 volt a legkisebb barátnőm! Semmi baj nincs velük!
2010. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szégyellheted magad ha a magasság miatt már kifogásolsz valakit, amiről ő NEM tehet!
2010. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vuuuk ***** válasza:

Én 186cm vagyok a párom meg 154cm..

a válamig ér a feje búbja! és semmi gáz nincs benne!

Nagyon jól megvagyunk!

Ha emiatt (és nem EZ miatt) nem akarsz járni valakivel, az szánalmas haver! De hát ízlések és pofonok!



25/F

2010. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10:10 Mekkora idióta vagy, de tényleg. Ha valakinek egy baleset folytán összemarja a sav az arcát és emiatt nem tetszik akkor rossz ember vagyok? Pedig nem tehet róla... az igaz, hogy a magass
2010. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igenész, a magasságnak és a szépségnek/kinézetnek kur\/ára nincs köze egymáshoz! De amit te írsz, a savnak és a szépségnek van! Talán már felfogtad.
2010. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit akartam írni, csak előbb küldte el, hogy igaz, hogy a magasság miatt én nem küldenék el senkit, mert nekem nem szempont, de ha a srác nem találja vonzónak, és ez azért van, mert alacsony, akkor nem tud mit tenni, nem az ő hibája, és még csak nem is a lány hibája: egyszerűen nincs hiba. Nem vonzódik hozzá, és ezért nem cseszheted le, meg rivallhatsz rá, hogy fúúú a szemét a magassága miatt blablabla. Ostoba liba vagy.
2010. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell magyarázkodnod. Bocs, de nem vagy az esetem, nem vonzódom hozzád! Ennyi.
2012. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!