Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha nem vagytok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nem vagytok szerelmesek a barátnőtökbe, akkor miért jöttetek vele össze?

Figyelt kérdés
21-22 éves srácok véleménye érdekelne a legjobban!
2011. márc. 17. 15:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a barátom még nem szerelmes belém, és 2 hete együtt vagyunk.
2011. márc. 17. 15:42
 2/14 anonim ***** válasza:
elmúlhatott a szerelem,esetleg a szikra nem gyulladt meg.
2011. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk engem is érdekelne, csak nyilván a lányokkal kapcsolatban... (15-19)
2011. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehet,hogy később válik szerelmesé,ez nem egy matematikai feladvány.
2011. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miből vágod le ilyen biztosan hogy "nem szeret..?"
2011. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
mert pinája van
2011. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert a szex jó dolog.
2011. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőmnek mondta még a múlt hét elején, hogy még nem szerelmes belém, innen gondolom:)
2011. márc. 17. 15:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Mert a szerelem nem az első pillanatban alakul ki, hanem hosszabb kapcsolat kell hozzá.

és bizonyára azért jönnek össze velünk lányokkal, mert vonzódnak hozzánk, szimpatikusak vagyunk nekik csak még nem szerelem.

Személy szerint én egyik barátomba sem voltam szerelmes akivel összejöttem. Az első barátom 2hónap után mondta azt, hogy szeretlek nekem erre kellett várnom 6hónapot, hogy biztosan, tiszta szívből ki tudjam mondani. A jelenlegi páromnál is eltelt 3-4hónap, hogy kimondtam neki:$

De attól jól érztük magunkat egymással, jókat szórakoztunk, közös programok stb. csak szerelem nem volt. Már most van:)

22/l

2011. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól, mert nem szerelmes még lehet, hogy jólesik neki valakivel együtt lenni. Meg persze a szex is fontos. Ezenkívül még vannak olyan emberek akik kapcsolatfüggők, tehát nemtudnak egyedül lenni, mástól várják a boldogságot.
2011. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!