Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex vok és állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vok és állandóan változik h meik nem tetszik :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés

(FIGYELMEZTETÉS: Fiú-fiú dolog is érintett a kérdésben szal aki ezt nem birja elviselni, ne olvassa tovább! Köszi!)

Szal volt egy fiú akivel együtt voltam kb egy évig. Tök jó volt minden szerettük egymást stb de elegünk lett abból h mindig bujkálni kellett meg titkolózni meg rájöttünk h ennek így nem naon van jövője szal szakitottunk :S Mert egy lánnyal sokkal 1xűbbek a dolgok. Hát elég nehéz volt elfelejteni mind1 most pár hete együtt vok egy csajjal most is tök jó minden tényleg tök jó fej jól néz ki, jó szerelmes még nem vok de lehet az leszek nemtom… csak az a gáz h hiányoznak a fiúk, olyan hülyén érzem magam ebben a kapcsolatban mintha vmi nem lenne oké… értitek. Amikor fiúval vok akk egy lánnyal szeretnék lenni mert az mien 1xű amikor meg lánnyal vok akk fiúval mert nemtommiért de hiányzik XD Mit csináljak h ez elmúljon? H meg tudjak maradni sokáig 1 ember mellett?

17/F


2011. márc. 18. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes leszel egyszer, akkor majd nem fogsz így érezni, mert akkor majd csak ő fog érdekelni, senki más. Tök mindegy hogy fiú vagy lány. Ne másokkal törődj, mármint nem értem ezt a "bujkálni kell" dolgot sem, én sem tettem soha. Felvállalom aki vagyok, és így boldog vagyok, még ha mások emiatt le is néznek. Nem érdekel ki mennyire ellenzi, ez az én életem, úgy élem ahogy akarom.
2011. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem téged csak a fiúk érdekelnek. Lányokra csak "imitált" kapcsolathoz van szükséged, mert fogékony vagy a külvilág reakciójára. Ilyen mentalitású embereknél bevett szokás, hogy egy meleg lány és egy meleg fiú látszatkapcsolatban él, vagyis csak kispolgári kellékként funkcionálnak, míg a szexuális életüket azonos neműekkel élik.
2011. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!