Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire csúnyának tart? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnyának tart? Vagy csak már tényleg barátként tekint rám? Mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Ő 35 éves elvált pasi én 20éves csajszi vagyok..

3éve vagyunk a legjobb barátok...de régebb óta ismerjük egymást mondhatni hogy a szeme előtt nőttem fel..Lényeg az hogy én egy jó évig bele voltam zúgva és úgy voltunk vele hogy ő is szabad én is de nem akartuk komoly kapcsolatot egyikőnk sem inkább csak legyünk szeretők..

De még sem volt belőle semmi soha nem feküdtük le de még smárolni sem smároltunk soha sem..Pedig nem vagyok csúnya csajszi mert vörös hajam van zöld szemeim és dekoratív vagyok!!De ő még is azt mondta a múlthéten mikor felvettettem neki a kérdést megint(hogy legyünk szeretők)annyit mondott neki sokkal többet ér a barátságom mint az hogy legyünk szeretők!!


2011. márc. 18. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmi komolyat, ezt vedd tudomásul és lépj tovább. Annak pedig örülj, hogy többet érsz neki annál, hogy párszor megd*jon. Ritka az ilyen pasi.
2011. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán barátként tekint rád. Nincs ebben semmi rossz.
2011. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

De azért rosszul esik hogy anno mi lehetett volna most pedig ahhoz képest mit mondott...

Jobban kötődöm hozzá mint bármely volt párkapcsolatomhoz...

2011. márc. 18. 14:16
 4/13 anonim ***** válasza:

"Jobban kötődöm hozzá mint bármely volt párkapcsolatomhoz..."


Mert ami elérhetetlen az valójában nagyon vonzó tud lenni. ez mindig így van:) sajnos , nem sajnos- ez személytől függ.


Örülj neki, hogy tisztel téged és többre tart, minthogy lefektessen párszor és ennyi...Úgyhogy az 1. válaszolónak igaza van.


Biztos, hogy találni fogsz egy másik férfit, akire ugyanígy gondolsz, mint erre a férfira. :) Csak ne hagyd veszni a lehetőségeket. ;)

2011. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm rendesek vagytok...

Az az igazság.. hogy rengeteget csalódtam és nem akarok többé szerelmes lenni..

Ezért van kevesebb barátom is mert akibe nem bíztam elhajtottam...

2011. márc. 18. 14:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán idővel elmélyedtek a baráti érzelmei, és ezért nem akar már csak kihasználni.
2011. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ő érzelmileg érett, te nem, ilyen egyszerű.

Mi értelme a szexnek, ha nincsenek mögötte érzelmek?

Nem kevéssé kínos, amikor a nő nyüszít a férfinak a szexért, annyira kiábrándító.

2011. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Értem

És köszi

2011. márc. 18. 14:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég beteges lenne, ha megdugna, minek után a szeme előtt nőttél fel. Csinosnak tart, de szerintem emiatt nem tud rád nőként tekinteni. Keress egy korban hozzád illő valakit.
2011. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod...

Bele gondolva lehet benne valami...

2011. márc. 18. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!