Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok nekem valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem valami jó idézetet? :||

Figyelt kérdés
Azzal kapcsolatban, hogy jelet adjak egy srácnak hogy ő lépjen.. mert tetszem neki, csak nem lép :S és szeretnék valami jó idézetet :) köszi :$
2011. márc. 18. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van egy szív, mely érted dobban, szeresd őt mindenkinél jobban.

Mert ki tudja, lesz-e idő, mikor fáj a szíved érte, de már késő.

2011. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm *_* ez tetszik.. :)
2011. márc. 18. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
szívesen:] nekem is bejön;)
2011. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudsz még ilyet? :) ezt hol láttad? mert akk megnézném azon az oldalon (:
2011. márc. 18. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
öhm ezt régóta ismertem, de keresek egy oldalt neked mindjárt
2011. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] itt akad pár, és az előző is rajta van:]
2011. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hallgattasd meg vele ezt a számot: JLS-One shot :)
2011. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Iguanodon (nevének jelentése: 'leguánfogú') az ornithopodák alrendágába tartozó dinoszaurusznem, amely nagyjából az első gyors mozgású, két lábon járó hypsilophodontidák és a kacsacsőrű dinoszauruszok elterjedése (az ornithopodák aranykora) közti időszakban élt. Számos faját azonosították — ezek a késő jura kor kimmeridgei korszakától a késő kréta kor cenomani korszakáig éltek Laurázsia (a mai Ázsia, Európa és Észak-Amerika) területén.
2011. márc. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!