Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akit szeretek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit szeretek és együtt is voltunk, de szakítottuk, mert leittam magam és mással kavartam, ezért szakítottunk! De megbántam! És idézetet írnátok amit el tudok neki küldeni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Vannak olyan dolgok, amikre utólag jön rá az ember, hogy nem is olyan jó egy másik sráccal smárolni félrészegen és teljes mértékben ráizgulni.. mint azt azt az első 5 percben gondolná mikor nem jut eszébe a párja.."
2011. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! ez mintha csakis rólunk szólna!
2011. márc. 30. 21:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Volt egy részeg pillanat, bánom amíg élek, csak még egy esélyt adj, ha megérdemlem kérlek, ha azt mondom, hogy más leszek, más is akarok lenni, jobban az esetnél nem fáj a földön semmi.
2011. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Írd meg neki hogy fogadjon vissza, és akkor orálisan leápolod.
2011. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! még az utolsót is!
2011. márc. 30. 21:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálam biztos nem lenne még egy esélyed. Idézhetnél bárkit. 27/f
2011. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az is benne van h soha nem bocsát meg nekem! de meg kell próbálni!
2011. márc. 30. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:
2011. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csodálkozol, hogy kidobott. A részeg voltam pedig egy szánalmas és elcsépelt kifogás. Ja, csak kavartam, legközelebb mi lesz, le is szopod az illetőd, mert leittad magad? Nem csoda, hogy nem akar megbocsájtani. Nyilván nem akar arra gondolni, hogy ha csak bulizni mész éppen kivel fogsz félre kúrni. Ezzel az idézet dologgal pedig csak saját magadat alázod meg. Lehet, hogy még jól ki is röhög, mielőtt letörli.

Tanulság: legközelebb ne viselkedj ribancként és ne fogd a piára!

2011. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A magam részéről gyorsabban repülnél mint a legújabb Airbus. Mármint kifelé az életemből.
2011. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!