Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart? Mért nem mondta el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart? Mért nem mondta el végül?

Figyelt kérdés

Tegnap el hívtam egy fiút úszni, de végül egy csomóan ránk támaszkodtak, jött a barátnőm is, meg a fiúnak három haverja.Na és mikor barátnőmmel oda ültünk a lépcsőre az elején, a fiú odajött és azt mondta nekem: Gyere egy picit, beszélni szeretnék veled négyszemközt! Én elindultam, de az egyik fiú aki vele volt, megrúgta direkt hátul, ő elment hogy ő is megrúgja vagy nem tudom, és aztán meg nem jött vissza. Kérdeztem kétszer is hogy mit akart, egyszer el is kezdte, de azt mondta hogy: Inkább nem! Haggyuk! Kérdeztem másodszor is, de akkor is azt mondta hogy semmit...Aztán amikor felöltöztem akkor megkérdeztem az uszoda kulcs adót hogy a fiú öltözőben van-e még bent valaki és azt mondta hogy nem... pedig nagyon gyorsan öltöztem át, még a hajamat sem szárítottam meg akkor, úgy látszik gyorsan lelépett!

Ez mit jelentsen? Szerinted mit akart kérdezni? SEGÍTS!!!! ( Nekem Baromira tetszik, állítólag én is neki ( ő mondta )


2011. márc. 18. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a másik srác, aki belerúgott, majd beszél vele, beadta szegénynek, hogy köztetek van valami, ő meg elhitte, vagy ráijesztett, hogy ne merjen közeledni. Szerintem biztos, hogy nem vagy közömbös neki, menj, és beszélj vele, érd el valahogy, nehogy egy ilyen hülyeség miatt ne jöjjetek végül össze...

Sok sikert!

2011. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi... Remélem valahogy ki tudom szedni belőle, vagy én kérdezem meg mert gondolom mit akart, lehet hogy azt hogy Járunk-e?!
2011. márc. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!