Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar, ha egy lánynak NAGYON vékony a karja?

Figyelt kérdés

Úgy értem alapjáraton nem, hanem ha 'kifordítja' akkor..elég nagy a különbség a felkar és a könyökcsont vagy mi között:S

Amúgy alapjáraton vékony vagyok(159 cm, 40kg).

Köszi!


2011. márc. 18. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Mi nok tenyleg nem vagyunk normalisak, ahelyett, hogy szeretnenk magunkat, folyton aggodunk, es az az, amit a pasik nem birnak, nem pedig a kicsit kover, vagy sovany karunkat. En orulnek, ha sovany lenne a karom.

Kedves urak, igazam vagy nincs?

2011. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Így első hallásra eléggé "lesz*rom" kategória, mármint ha szép arcod és nem túl csúnya alakod van, akkor nem egy könyökcsonton múlik.


26/F

2011. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazából az alakommal semmi gondom, vékonynak vékony vagyok, de lapos a hasam, van fenekem és mellem, meg csípőm, szépnek is mondanak.

Csak a karommal vannak fenntartásaim, nem tudom elfelejteni:S

2011. márc. 18. 23:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar!:D Annyira nem érdekel mennyire vékony a karja!

Nem ezen fog múlni hogy összejövök-e vele,meg egyáltalán hogy tetszik-e a csaj!:D Szóval nehogy ilyen hülyeségeken agyalj nekem!:D

23F

2011. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem zavar , főleg hogy én sem vagyok valami nagy darab
2011. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem töri el a szél?

ha nem, akkor nincs vele baj

2011. márc. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
hát nem esztétikus látvány az biztos! azért a nőknek is legyen valami izomzatuk! kezdj el edzeni (ne csak karra)
2011. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!

A vékony lányok a jók. :)

2011. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy te magad kibékülj magaddal. Ha te bizonytalan vagy, ezt kisugárzod, és ezt érzik meg rajtad. Lehet hogy a karod fel sem tűnne, csak a szorongásod miatt válsz egy kicsi merevebbé... Legyél kreatív, addig, amíg nem békülsz ki vele, hordjál hosszú ujjú inget! :)

Rejtsd el a (vélt) szépséghibáidat, emeld ki a szépséged! :)

Azért a totál kitömött melltartón könnyen csalódáshoz, vagy röhögőgörcshöz vezethet. :D

(pasi)

2011. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert vékony még lehet izmos is. Nem tudom, hogy a tiéd mennyire izmos, de a barátnőm karja is elég vékony (24cm), de ha befeszíti úgy kidagad a bicepsze, hogy a formáját még én is megirígylem! (26cm-re)
2011. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!