Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Zavar titeket a korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar titeket a korai kopaszodás? Tetszik vagy taszít, esetleg közömbös?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2011. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

engem kicsit zavar, de van akinek jól áll. de megoldható, ha valaki egészen letolja a haát, akkor szinte észre se venni. szerencse, hogy ez is a divat közé tartozik

nekem volt egy o.társam, aki iszonyat korán elkezdett kopaszodni, na neki nem állt jó, mert mellé még büdös is volt, de ez már nem tartozik ide :P:)

22/L

2011. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a pasi hogy "kezeli". Nekem a hosszú (váll alá érő) hajú pasik jönnek be. Viszont náluk, ha elkezdenek nagyon kopaszodni, nagyon igénytelenül tudnak kinézni (hangsúlyozom: nem mindenki), akkor már inkább vágja le. Amúgy közömbös, láttam már olyan fiatal srácot, aki nagyon kopaszodott, rövid haja volt, és nagyon jól nézett ki.
2011. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na eze ngem is érdekel
2011. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem ilyen gusztustalan loncsokat fésülnek a kopasz területre, akkor szerintem nem gáz.


[link]


Egyébként meg 15/F, és a véleményem hoyg bár engem senki se kérdezett, de ez csak ápoltásg kérdése, Bruce Williosnek pl. egész jól áll a kopaszság:D

2011. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nem tetszett az, ha valaki kopaszodik, de 1 éve megismertem egy srácot, akinek a feje tetején már rendesen lehet látni, hogy kopaszodik. De annyira nem vészes, mert szőke, és ha nagyon rövidre vágja, akkor kevésbé látszódik. A lényeg, hogy 2 héten belül összejöttünk és már 1 éve vagyunk együtt. Azt éreztem, hogy ez köztünk működne, nagyon jól kijövünk, akkor meg már egyáltalán nem érdekelt, hogy mennyi haja van. :D
2012. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!