Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk. Zavar titeket ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Zavar titeket ha az öcsétek vagy a bátyátok véletlenül meglát titeket egy szál f*szba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 06:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Ne viccelj, hát én a 17 éves öcsikémmel már nudistrandon is voltam együtt + haverokkal.

Miért lennék szégyenlős pont a saját öcsém / bátyám előtt??

2011. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy hogy jut ilyen eszedbe? miért vagy ennyire szemérmes? megy a méretbeli harc már testvérek között is ? :)
2011. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok szemérmes csak érdekel a véleményetek mert tegnap igy jártam hogy látott a bátyám meztelenül.
2011. máj. 18. 07:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Családon belül sose volt baj .
2011. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
és mit szólt a bátyád? olyan hatalmas dolog ez kettőtök között? msákor, máshol még sosem látott? ne viccelj már ...
2011. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar, szerintem nincs evvel semmi probléma. Bár azért ahogy idősödik az ember nem illik egy szálf-ba ingatnia magát. :)
2011. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ahogy idősödik? hát pont legtöbben meg azt állítják h serdülőkorban a lehető legszemérmesebbek a fiatalok, és ez később alább hagy, sőt eltűnik (és ebben azért van valami, saját tapasztalatból is)
2011. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te, és hány éves a bátyád?

Egyébként úgy gondolom, hogy nincs azzal semmi gond, ha egyszer-egyszer testvérek meglátják egymást teljesen meztelenül.Nem azt mondom, hogy ebből rendszert kellene csinálni, és egymás előtt meztelenkedni, de egy-egy ilyen alkalom belefér, nem lesz belőle semmi, hisz a saját testvérét látta. :)

2011. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

na de ha meg már 1x látta, akkor utána már tök mindegy, hiszen mi értelme lenne tovább szégyenlősködni?

esküszöm nem értem ezt az egész problémát :(

2011. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
vicces volt a kerdes.:)) amugy szerintem sem baj, foleg ha mind2en fiuk vagytok. meg ha lanytesod latna meg,az ciki lenne,de igy szerintem nincs gond
2011. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!