Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mit szurnetek le abbol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit szurnetek le abbol, hogy miota elmondta nekem, hogy tetszem neki, egyszeruen nem latom mar vidamnak a csajt?

Figyelt kérdés

Miota ismerem, folyon mosolygott, viccelodott mindenkivel, es nagyon sokat beszeltem vele. Aztan elmondta, hogy tetszem neki; nem mondtam neki akkor semmit, es o letiltott az MSNjerol; majd ra par hetre visszairt, de en mar nem fogadtam el, azota nem is beszeltunk.

Most, ha meglatom szomoru, alig latom mosolyogni, kozel sem olyan kedves, mint eddig volt, nem viccelodik mar,gondterhelt. Mitol lehet ez? Egyebkent 3 honapja volt ez a vallomasos dolog.


2011. febr. 27. 21:23
 1/3 Moszuke ***** válasza:
pofára ejtetted.. te boldog lennél a helyében?
2011. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most akkor szerinted miattam szomoru? De mar 3 honap eltelt azota...
2011. febr. 27. 21:37
 3/3 Moszuke ***** válasza:
van ismerősöm akinek 1+év kellett, hogy tovább lépjen a pofára esésen.
2011. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!