Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami bajom ebből?

Figyelt kérdés
Az történt hogy chateltem, és egy 13 éves lánnyal beszéltem, mutatott magáról képet, és kérte hogy küldjek én is. Ugye az e-mail címnél kiírta neki a nevemet. Utána ami után megnézte a képemet megkérdezte hogy lefeküdnék-e vele ha úgy adódna. Én meg azt válaszoltam hogy igen. (mielőtt elkezdenétek szapulni az életem is megesküdnék hogy nem gondoltam komolyan csak azt írtam). Erre ő csak annyit írt hogy mivel kiskorú és én ezt megtenném beperel, és sok bajom fog ebből még származni. Megköszönte a nevem és a képem, és ezzel kilépett. Most nagyon megvagyok ijedve mert nem ismerem a törvényeket, meg hogy ilyenkor mi van...Kérlek segítsetek, lehet bajom ebből? És ha igen akkor mi? Boccs attól akit megsértettem ezzel...És előre is köszi az értelmes válaszokat! Egy 19 éves fiú
2009. febr. 22. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértője a dolognak de ez nekem inkább tűnik fenyegetésnek az ő részéről mint zaklatásnak a te részedről. Nemhiszem hogy ez elég lenne indítéknak. Sőt valószinűleg ő sem 13 éves és csak rád akart ijeszteni, hogy a közeljövőben akár zsarolhasson is ezzel.

Mégegyszer mondom nem vagyok szakértő de szerintem nem kell emiatt aggódnod.

2009. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A törvény csak azt bünteti, ha lefeküdtél volna vele, az elvi szándékot nem. Remélem, csak "poénkodott" a kis hülye.

Gondolom nem tudja, hol laksz meg ilyenek.

2009. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha milyen hülye xD de te is :P ebből semmi bajod se lehet, mivel nem zaklattad...

Az nem számit zaklatásnak hogy válaszolsz a kérdésére... :-) ugyhogy ne félj :D de ha legközelebb ir vagy valami csak rázd le...

2009. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha chatelsz vele, mondd meg neki, hogy máskor ne lépjen ki ilyen gyorsan és ne vágjon közbe mikor te beszélsz, mert még azt hozzá akartad írni, hogy természetesen csak akkor, ha majd betöltötte a 14. évét és nem leszel ilyen kis pisis.
2009. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár a törvényeket én sem ismerem, de nem hiszem hogy paráznod kellene miatta. Csak szívatott a kiscsaj, bár ha az anyja lennék azt hiszem átrendezném a frizuráját. Tudod ha ő beperel, neki is válaszolnia kellene egy-két kellemetlen kérdésre. Pl hogy 13 évesen miért árulja magát a neten, bár azt nem írtad, hogy milyen képeket mutatott magáról, de ha lenge öltözetben volt, az is büntetendő, mert ha jól tudom 16 vagy 18 éves kor alatt nem tehet ki magáról ilyen képeket. Meg másról sem. Úgyhogy ne aggódj, csak szórakozik a kis hülye, mert nincs jobb dolga. Viszont tanulj ebből az esetből, és még poénból se szórakozz ilyen fiatal csitrikkel, mert ez valóban törvénysértő. Kiskorúval soha ne kezdj, találsz te hozzád illő leányzót! Arra a kis csitrire, meg remélem egyszer jól ráijeszt valaki!
2009. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fenyegetözőtt!!!Ebből még semmi bajod nem származik!Figyelj,bemegy a rendőrségre mondja hogy ezt meg ezt írta nekem ez a fiú...:D kiröhögik és elküldik.De azért elötte ugyis megkérdezik hogy találkozott e veled...stb.
2009. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendesen fel volt öltözve, nem "szexi" képet küldött. És már alapból azt írta ki a közösbe, hogy "érett pasik írjatok". Amikor rákérdeztem még az elején hogy minek neked az érett pasi akkor azt mondta, hogy szeret a szexről beszélgetni de mégjobban csinálni...Erre nem reagáltam különösebben. Majd egy kis beszélgetés után (nem szexről, hanem hobby...) megvolt a képcsere és utána kérdezte meg ezt..Ha csak rámakart ijeszteni akkor az nagyon sikerült neki! Az a baj még, hogy én 19 éves fiú létemre egy nagyon mélyen vallásos ember vagyok, így az miatt is bűntudatom van mert még hazudtam is neki..Szóval ez most nagyon felkavart, és köszi a válaszokat!!!
2009. febr. 22. 21:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehet bajod! Csak beszéltetek a szexről. Egyébként meg honnan tudja, hogy nem 10 éves vagy és, hogy a saját képedet küldted-e el neki? vagy, hogy nem más szórakozott a Te felhasználó neveddel stb.

bukovái alapból, jó nagy maflás kéne neki!

2009. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És te ennek bedőltél? :D Ne izgulj már, 99,9%-ra mondom neked, hogy nem egy 14 éves kiscsajjal beszéltél. Sokan szeretnek chaten szivatni :P
2009. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi "rosszat" nemtettél, nem kell aggódnod!
2009. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!