Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami bajom ebből?

Figyelt kérdés
Az történt hogy chateltem, és egy 13 éves lánnyal beszéltem, mutatott magáról képet, és kérte hogy küldjek én is. Ugye az e-mail címnél kiírta neki a nevemet. Utána ami után megnézte a képemet megkérdezte hogy lefeküdnék-e vele ha úgy adódna. Én meg azt válaszoltam hogy igen. (mielőtt elkezdenétek szapulni az életem is megesküdnék hogy nem gondoltam komolyan csak azt írtam). Erre ő csak annyit írt hogy mivel kiskorú és én ezt megtenném beperel, és sok bajom fog ebből még származni. Megköszönte a nevem és a képem, és ezzel kilépett. Most nagyon megvagyok ijedve mert nem ismerem a törvényeket, meg hogy ilyenkor mi van...Kérlek segítsetek, lehet bajom ebből? És ha igen akkor mi? Boccs attól akit megsértettem ezzel...És előre is köszi az értelmes válaszokat! Egy 19 éves fiú
2009. febr. 22. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt a hires mondast ismered h sine poena sine lege? minden jog alapja. nincs büntetés büntett nelkul. tehat te nem tettel semmi, baj se lehet.
2009. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nyugi semmi bajod nem lehet belőle

írd meg neki hogy nem jött össze akármit is akart tenni meg hogy a soha viszont "látásra"

esetleg szivasd be ha tényleg 13 éves hogy van egy közös ismerősötök és beköpitek a szüleinek hogy mit csinál az interneten vagy hasonló

2009. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!