Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar szinte a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar szinte a csajok fele fogyózni, ha anyi felesleg van rajta, amenyni pont hogy még nőisebbé teszi az alakjukat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 18:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

..komolyan, egy idő után már kicsit idegesítő.


18/F

2011. márc. 19. 18:58
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mert beszól a barátja h xy nők jobbak? (saját tapasztalat..)
2011. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az "anyi felesleg van rajta, amenyni pont hogy még nőisebbé teszi az alakjukat" mindenkinek más mennyiséget jelent. Szóval lehet hogy te a Beyoncé-alkatra gondolsz, de esetleg mások meg a Tóth Vera alkatra (amiből tényleg illik fogyni egy keveset ha pasit akar az ember).
2011. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kb + 6-7 kg... ami szerintem nem sok.
2011. márc. 19. 19:01
 5/14 A kérdező kommentje:
Első: Örülj, hogy megszabadultál attól a taplótól.... vagy bocsi, ha még mindíg jártokXD
2011. márc. 19. 19:02
 6/14 anonim ***** válasza:
nem, nem jarunk.. 173 cm voltam és 61 kg.. vagy előtte lehet h kicsit több, de aztan fogytam 61-re, de az emléke még mindig megvan :(
2011. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sztem nem a plusz 6 kilósnak a legégetőbb ez a gond, hanem mondjuk a 16 vagy 20 kilós felesleggel élőknek.
2011. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 .Daniel. ***** válasza:
100%
Mert igazi nők már nem nagyon vannak. Elbutultak a női magazinok és az éppen legtrendibb divat hatására. Ha 40 helyett 41 kilót mutat a mérleg 1 hétig koplalnak. Ez a valóság. Nem neked vagy a férfiaknak akarnak tetszeni hanem egymásnak és ki mondja meg mi a szép?hát a média. Kb ennyi a véleményem. Persze tisztelet és puszi a kivételnek :D
2011. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a szomorú, hogy mondani mondanak a pasik mindent, viszont ha mondjuk választani kell, hogy milyen alakú nő tetszik nekik, akkor a nádszálvékony, vaságyastól 40 kg-s, csontos csípőjű, szilikonmellű nőket választják, mert szerintük ez a "teltebb" alkat. Holott ez nem más, mint aminek látszik: nagyon vékony alak szilikoncicikkel.


Aztán meg ha végig megyünk az utcán, kik után forgolódnak a pasik? A 180 cm-s 45 kg-s lányok után. Meg kinek van nagyobb esélye egy fenti alakú és egy teltebb (plusz 5-6 kg) lánynak egy pasinál, ha mindketten próbálkoznak? Igen, a vékonyabbnak.

Ruhákat kikre gyártanak inkább? A 36-os méret alattiakra.


Ez azért kellemetlen és nem igazán növeli az önbizalmat.


Igazából még nem hallottam olyat, hogy egy pasi azért kezdett volna ki egy teltebb nővel, mert az külsőre tetszett neki.

(Hozzátenném én már tartoztam a vékonyabb és a teltebb kategóriába is)

2011. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 .Daniel. ***** válasza:
47%
Kedves utolsó elárulok egy titkot. A pasik nem igazán a külsőt nézik hanem a belsőt. Nem azért választják a vékonyabbakat mert vékonyak hanem mert nekik több önbizalmuk van. A természetes kicsit teltebb nők számomra is vonzóbbak külsőre de sokuk bizony önbizalomhiányban szenved. Amiatt amit az előbb említettem.
2011. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!