Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózni kezdek kérlek adj...

Fogyózni kezdek kérlek adj tanácsot többi lent!?

Figyelt kérdés
Először is köszönöm hogy elolvastad természetesen jár a zöld pacsi! Szóval 157 cm vagyok 18 éves és nem tudom pontosan de kb 155-160 kg között vagyok. Elkezdek aerobikra járni a kérdésem az hogy milyen diétát alkalmazzak magamon ami nem túl kacifántos gondolok én az ilyen drága étrendekre mint a magvak sajnos ezeket nem engedhetem meg magamnak köszönöm mindenkinek :)
2011. szept. 28. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Huh, az ízületeidre vigyázz. Szerintem eleinte ha kevesebbet eszel és kerülöd a cukros üdítőket és pl 6 után már egyáltalán nem eszel akkor beindul a fogyás. Majd a neheze állítólag később jön. Hány kg-tól szeretnél megszabadulni? Ha végig nézed a napi étrended akkor biztos találsz olyat, ami sok vagy túl cukros, vagy felesleges, mert pl nem is vagy éhes. Ja és reggelizz és várd meg míg éhes leszel. Kb ennyi szerintem. Ha valami zöldséges 1500 kalóriás diétával kezdenék a helyedben, biztos belehalnék:D De ez is én vagyok és írnak majd ide jobbakat is (gondolom) Sok sikert:)
2011. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xyzkds válasza:
42%

hát, ha nem haragszol, egy kicsit durván nézhetsz ki, de ez most nem lényeges (bocsi)

szóval 155 kilóról fogyni nem nagy kihívás, cs arra kell figyelni, h mindennap mozogj legalább két órát!!!

FONTOS!!!: a zsírégetés mozgás közben csak 50-60 perccel az edzés kezdése után indul be!, tehát, hiába sétálsz/futsz fél órát, nem ér semmit

amúgy meg előzőnek igaza van, fölösleges megismételni

kitartás!

ha komolyan csinálod, biztos lesz sikerélményed

2011. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

50-60perc múlva lesz csak zsírégetés? Ember!Gondolkozzálmár,ilyen ostobaságokat írni -.-" 160kilóval mégis hogy mozogjon 2óra hosszát? Nem kéne az ilyen f@szságokkal elvenni a kérdező kedvét a mozgástól!


Mikor én 90kg voltam az elején napi CSAK 5-10PERCET mozogtam mert ennyit bírtam,majd lassan emelgettem 5 percel,ahogy bírtam. És mégis rendesen fogytam. A napi kalóriámat beállítottam 1700kcalra majd ahogy fogytam azt pedig folyamatosan csökkentettem. És mára már 58kg vagyok.

2011. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
uh hát ezt most nagyon elírtam szerintem basszus 55-60 kg között vagyok bocsi..
2011. szept. 29. 10:11
 5/7 anonim válasza:
Az elözönek gratulálok,hogy ennyit sikerült leadnod! És neked is sok sikert kivánok! Elmondanád nekem (azelözö),h h csináltad,mert szerintem a kérdezőnek is segit és nekem is! Én is 75kg vagyok és szeretnék leadni legalább 15kg-ot,mert az lenne nekem a normális! Én is elkezdtem heti rendszerességel heti 2 nap alakformáló tornára járni,meg lecsökkentettem a napi kalóriabevitelemet 1500-ra. A kérdezőnek meg annyit,h napi 20 perc torna és kevesebb cukor,szénhidrát fogyasztás hidd el h hozz eredményeket! Ha már csak nem eszel este és kerülöd a chipseket,csokikat és persze legalább napi egyszer elmész egy gyors sétára,hidd el,h fogsz fogyni! SOK SIKERT és kell az akarat,legyen az is SOK!!!! :)
2011. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nagyon szépen köszönöm remélem te is sikerrel jársz :) és mindenkinek köszönöm :)
2011. szept. 29. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok:D Bocsi, az ízületeidre azért vigyázz de simán mennie kell a 2 órának:D Gyanús volt hogy 160 kg-osan jársz aerobikra, mert az kemény lenne. A nemtom hanyadik válaszolónak én is kíváncsi lennék hogy hogy fogyott le. Kedves kérdező, egy súlyban vagyunk kb :D Hát szerintem ennyinél a legnehezebb beindítani a fogyást, legalábbis nekem. Sok sikert:)
2011. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!