Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék már egy barátot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már egy barátot. Csúnyának érzem magam, pedig divat szerint öltözködöm, igényes vagyok magammal szemben. Az alakommal van gond. Sok fiú barátom van, mindegyik azt mondja, hogy nagyon szép vagyok. De akkor miért nincs barátom?

Figyelt kérdés
mellesleg legjobb barátnőmnek mindig minden összejön.. amikor fiúkkal vagyunk mindig össze-vissza nevet, próbál hülyülni, ami nem mindig sikerül.. én nem csinálom ezt.. lehet, hogy ez a baj?
2011. márc. 19. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a divat szerint öltözködsz.

Na meg lehet, hogy csak simán kötsög vagy.

Vagy kisgyermek, akinek még rohadtul nincs szüksége párkapcsolatra.

Vagy csak épp így jártál. Nem kell mindig mindenkinek barát.

2011. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert válogatós vagy, és a csúnya srácokat nem veszed észre, csak barátkozol velük.
2011. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Mert válogatós vagy, és a csúnya srácokat nem veszed észre, csak barátkozol velük."


Mondja azt akinek szintén nem kellene csúnya lány, és ő is a szép lányokra hajaz inkább-.-"


Kérdező: hány éves vagy? Ha fiatal vagy, akkor az nem túl nagy baj, ha nincs barátod ráér azzal.

2011. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
azok akik szerint szép vagy mind szívesen elhívnának. biztos a viselkedésed miatt nem merik.
2011. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%-os, miből gondolod, h nekem nem kell csúnya lány? Ha megtehetném, lehet h válogatnék külsőre is, de nem tehetem meg.
2011. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudnám mondani hogy a szépség relatív. Szóval lehet hogy valakinek tetszel valakinek meg nem. Minden embernek van egyfajta elvárása, nézzem is ki az illető bárhogy.Nem azt mondom hogy tökéletes külsejű párt keres az ember, de hiába van akár több éve egyedül vagy hiába nem volt még barátja/barátnője azért nem hiszem hogy összejönne egy olyan emberrel aki külsőre semmilyen módon nem fogja meg, legyen az a világ legjobb szívű embere is.
2011. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha gondolod add meg az msn címed privátban, beszélgethetünk.


18/F

2011. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írhatsz Nekem is.

Jótanácson és beszélgetésen kívül mással sajnos nem szolgálhatok, mert nem Magyarországon élek, de talán tudsz valami hasznos ötletet meríteni.


22/F

2011. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen idő vagy ?
2011. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
írjatok üzit :)
2012. máj. 6. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!