Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy ilyen gyorsan válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ilyen gyorsan válaszolt? és hogy hogy most is irt nekem este? Ez mit jelent, vagyis nemtudom hová tenni.

Figyelt kérdés

van egy srác a sulimban, akivel bejövünk egymásnak:)

és ma mentem volna vele randizni 2.jára, de irt sms-t hogy baj lenne-e ha jövőhéten pótolnánk be mert lázas...

irtam hogy dehogy nembaj, jobbulást.

és ma nagynehezen-kicsit félve irtam neki egy érdeklődő sms-t, hogy hogyvan meg ilyenek és a végére odairtam h küldök 1 gyógypuszit, vagyis ezt msnen is irtam neki:)

és az üzenetre kb alig5perc alatt válaszolt:) olyan jó érzés volt. Ezek szerint jólesett neki, hogy irtam neki? És irta hogy "édi vagy, h irtál"


és most este nézem a telom és irta, h van egy jó hire már nem lázas, és odairta a végére, hogy "segitettek a gyógypuszijaid:$"

Ezek szerint hiányzom picit neki ha irt magátol is este?


2011. márc. 19. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
vagyis még tegnap szolt, h mára nemfog összejönni a randi. és tegnap este fellépett kb 10percre msnre, de leis ment mert rosszul volt. és ma irtam neki az érdeklődő smst
2011. márc. 19. 21:59
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy!!! :-))) Tetszetek egymásnak,flörtölgettek,randizgattok-nyugi van!Ne görcsölj,élvezd a helyzetet!!!
2011. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jóltetted, persze, hiányzol neki
2011. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!