Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ha találkozunk nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ha találkozunk nemtudom h mit fog szólni? Meg nemtudom h én mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
van egy gyerek akit egy ideje ismerek de nemrég egy utazáson egymás mellé kellet ülnünk majdnem....és nagyon jóba lettünk eddig neméreztem semmit de most nagyon beleszerettem...de nemtudom h ő szeret-e az utazás után akartam vele beszélni, de nembirtam mert nemvolt netem és a telószámát nemtudtam... az egyik barátnőm irt neki h mit gondol róllam meg ilyeneket és nagyon szépeket mondott onnan tudom h megmutatta nekem h miket irkáltak...:)...de amikor már volt gépem és mondtam neki h szeretnék vele beszélni akkor nekem aztmondta h nemszeret.....a barátnőmnek meg egy-két nappal előtte meg azt h nagyon szeret meg ilyenek...most nemis nagyon beszélünk...de nemsokára találkozunk...és véletlen küldtem neki üzeneteket amit nem neki szántam és most ha találkozunk nemtudom h mit fog szólni...:( meg nemtudom h én mit mondjak neki?...kérlek segitsetek...:( nagyon szeretem...:D előre is köszönöm a segítséget (sürgős lenne a segítségetek mert szeptember végén v október elején találkozunk)
2011. aug. 14. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

ez elég zavaros...


hány éves vagy?

2011. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 miért?
2011. aug. 14. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:

az alapján ahogy írtál, fiatalabbnak gondoltalak xD

na mind1


az lenne a legegyszerűbb, ha elmondanád neki, hogy mit érzel iránta

ha tényleg "szeret", ahogy a barátnődnek mondta, akkor no problem


vagy barátok lesztek, aztán később alakul ki vmi...

2011. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!