Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pedofilok hogy bírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pedofilok hogy bírnak kislányokra beindulni?

Figyelt kérdés
mármint van pl egy 8 éves kislány.. azért nem undorító ha valaki beindul rá? még semmi nőiesség nincs benne... meg hát akik 12-13 éves lányokra indulnak be... miért nem keresnek maguknak egy idősebb nőt?
2011. márc. 20. 11:05
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy pedofil hanem azt hogy keressen magának idősebb lányokat mind 14-15
2011. márc. 20. 12:35
 22/30 A kérdező kommentje:
mint
2011. márc. 20. 12:35
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan lányt keres magának, amilyenre igénye van. Van aki agybajt kap a tizenéves kislányoktól, van aki meg imádja őket.
2011. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi volt a kérdés célja: választ akarsz kapni, vagy egyszerűen csak ki akarod fejezni megvetésedet (ami sokszor elfojtott vágyból adódik).

Én az elsőből indulok ki, és a válaszomban tárgyilagos leszek. Sokszor egyébként nagyon tévesen a pedofil hajlamot összemossák, azonosítják a homoszexualitással: aki homoszexuális, az pedofil is, de ez egyáltalán nem igaz).

Aki 12 éven felettiekhez vonzódik, az már efebofíl. A pedofíliát is tudomásom szerint négy kategóriába szokás sorolni (Aki gyerekek között érzi jól magát; Aki az elveszett szerelmeit keresi; Aki elcsábít; Aki erőszakol), abból az első kettőnek ismérve, hogy nem fajul tettlegességig. A kiváltó ok gyakran gyermekkori szexuális zaklatás, vagyis gyermekkorban megerőszakolták őket. Az irántuk való nyílt megvetés nem oldja meg a problémát, sőt (nem gyógyulnak ki általa, de az elfojtás agressziót szül, és sokkal brutálisabbá lesznek), és ezáltal a gyermekeink sem lesznek nagyobb biztonságban. A segítséghez szemléletváltásra van szükség: felvilágosítás, és pszichológusi, pszichiátriai kezelés.

A társadalom biztonsága azonban jogos követelmény. Nehéz megtalálni a helyes utat. Én egy pedofil embert biztos eltiltanék a gyermekekkel kapcsolatos munkáktól, munkahelyektől, (iskola, óvoda, egyház) de nem feltétlenül kergetném őket őrületben, mert nagy többségük nem gonosz, tudja, hogy rossz, és harcol ellene, és ellenállnak a késztetésnek. Azonban egy nyilvános meghurcolás bosszúra késztethet, vagy öngyilkosságra, gyilkosságra késztethet. (Megölik az gyermekáldozatukat.)

2011. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan "nem csodálkozom" azon (félreértés ne essék, szerintem sem normális dolog), hogy ilyen fiatalokra indulnak be, amikor manapság a 8 meg 12-13 éves kislányok is úgy öltöznek, mint egy 18-20 éves.
2011. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy idősebb férfiak fiatalabb nőkben találják meg az igazit, (és a huszonéves nők pedig akár az ötvenesek között) manapság egyre elterjedtebb jelenség. Nem ismerem ennek az okát, de elképzelhetőnek tartom, hogy női oldalról a szülők válása okozta apahiány, férfi oldalról pedig a könnyű siker, a tisztelet, a tapasztalatlanság lehet vonzó. Az idősebb női korosztály egyre inkább megtanul önmagáról gondoskodni, nem esik hasra egy szál virágtól... sokszor vágyik rá, de mégis viselkedésével elriasztja a férfit. Egyre gyakoribb a férfiakban és a a nőkben is az önismeret- és önbizalomhiány.

Kicsit eltértem az eredeti tárgytól, ennek semmi köze a pedofil-jelenséghez, de a kedves kérdező tett fel új kérdést, miért nem a saját korosztályukból választanak partnert a férfiak.

Olvastam egy olyan választ is, ami szerint nincs női pedofil. Téves információ.

Ha visszakérdezhetnék, miért ez a kérdés, miért ez az indulat? Esetleg a volt párja lecserélte egy fiatalabbra?

2011. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs abban, ha valaki a kislányokra bukik, egy feltétellel: ha nem erőszakoskodik velük. Dehát ez ugyanúgy érvényes a nőkkel kapcsolatosan is... Épp ezért a pedofilok közül is vannak jó és rossz emberek egyaránt. Nem kell mindegyiküket megbélyegezni!
2012. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Csillagok válasza:
"Pedofilok között jó emberek"??? Ki szemében jó?
2015. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A barátnőm 14 éves. Akkor én pedofil vagyok? o.o 19/F
2016. márc. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem 14, hanem 12 :( Ebben az évben lesz 13 ://
2016. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!