Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok képtelen erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen erre?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, eddig még nem volt barátnőm. Többen mondták már, hogy helyes vagyok, és hogy jó a dumám. Ezeket a barátaim mondták, és hiszek nekik, mert elég szókimondó társaság, és nem szoktunk egymásnak "hazudni" csak hogy jobban érezze magát. Inkább segítünk egymás hibáját kijavítani. Az lenne a problémám, hogy az utcán, buszmegállóban, iskolában, strandon folyamatosan kapom a jeleket a lányoktól, mégsem merek odamenni. Egyszerűen nem tudok megnyílni olyan embereknek, akiket nem ismerek. Ha a barátaim körében lennék, és úgy találkoznék egy lánnyal, semmi gondnem lenne, de ugye általában nem a lány megy a fiúhoz. Hogyan tudnék megnyílni számomra idegen embereknek?
2011. márc. 20. 12:35
 1/5 Neji ***** válasza:
Régen a barátaid is "idegenek" voltak.Ahogy velük tetted úgy csináld most is.
2011. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csináld azt mint én. szard le hogy mi fog történni csak menj oda..
2011. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A barátaimmal sem úgy ismerkedtem meg, hogy csak úgy oda mentem hozzájuk, hanem egy társaságba keveredtünk iskola, vagy edzés által.


Igazából nem azzal van a gond, hogy mi fog történni, vagy hogy félek a visszautasítástól, egyszerűen nem tudok megnyílni idegeneknek. Valahogy nem "bízok" meg bennük

2011. márc. 20. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést... arra semmiképp ne számíts, hogy külső segítséget kapsz. Az emberek lesz*rják, hogy te most tudsz nyitott, és felszabadult lenni, vagy nem. A legtöbben zárkózottak, vagy szerepeket játszanak nagy társaságban, csoda is lenne, ha könnyű lenne mást csinálni. Azért lányokhoz oda mehetsz bátran, szerintem örülnek az őszinte közeledésnek, főleg ha helyes is vagy. Ez a másik gond, minden a külső... de ha jól nézel ki nincs min aggódnod.


16/f

2011. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen venném ha odajönnél, általában senkit nem küldök el, minden nénivel meg bácsival elpofázok, nem lenne gáz, csak az első pár mondatot kell végiggondolni, és elvileg onnan magától megy egyik téma a másik után nem?
2011. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!