Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Chateltem egy pasival pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chateltem egy pasival pár hétig. Mondtam, hogy legyünk barátok egyenlőre. Erre nem ír többet már 5 napja, el sem búcsúzott, miért?

Figyelt kérdés
Azért mondtam neki, hogy legyünk barátok, meg hogy chateljünk csak egyenlőre, mert már megjártam egyszer. Szerettem volna megismerni jobban, erre ő lelépett. Meg szerettem volna látni, hogy csak "arra" kellek-e neki, és csak puhítani akar-e még egy kicsit, vagy tényleg őszinte és tetszem neki. Ezek szerint, ha ennyire nem tudott rám várni, és "harcolni"-kitartani, akkor azt hiszem valóban nem kellettem volna neki másra, csak hogy ágyba vigyen. Szerintetek?
2011. okt. 23. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Alap hogy csak sexet akart! Sokszor voltam már én is ilyen helyzetben. Pl az egyiknek nem mutattam meg magam kamerán meztelen, és távol is voltunk egymástól.. többet nem is írt már rám..:)


Most is ismerkedek egy pasival, ő sokkal másabb, nem én erőltetem a beszélgetést, ő keres engem. :)Szóval észre lehet venni hogy ki gondolja komolyan s ki nem.

2011. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

"Egyáltalán nem alap hogy csak szexet akart, hanem ez inkább tipikus lerázós szövegnek tűnt neki. Annyiszor küldtetek már el minket ezzel a szöveggel, hogy más akkor sem hisszük el ha igaz.


"Ezek szerint, ha ennyire nem tudott rám várni, és "harcolni""


Egyébként meg nem királylány vagy hogy harcoljanak érted. Ma már egyik nő sem ér annyit h bárki is harcoljon értük.

2011. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok királylány, de nem is fogom magam akárki karjaiba belevetni magam. Szeretném látni, hogy érek neki annyit, hogy kitartson.
2011. okt. 23. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha te lekoptatod egy ilyen általános lerázós szöveggel, miért gondolod hogy ő ezek után komolyan fogja veled gondolni?
2011. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Javítom: Miért gondolod h ezek után neki megéri várni rád?
2011. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:46


Hogy te mennyit csalódhattál már a nőkben! Mennyi elutasítást kaphattál már. De én a kérdezőnek adok igazat, mert én is úgy gondolom, hogy előtte meg kell ismerni egymást, főleg interneten kell erre odafigyelni.:)


A tipikus "lax és dux" pasikat ki nem állhatom! :D

2011. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mus musculus ***** válasza:
100%
Talán mert elutasításnak vette. Tudod, annyiféle jelentése lehet ennek a mondatnak, hogy sokan már meg sem próbálnak mögé látni. Nehéz eldönteni, hogy komolyan gondolod-e vagy csak kevésbé sértően akarod lerázni, esetleg az agyát szeretnéd húzni a szöveggel, hogy küzdjön. Egyszerűbb lenne, ha mindenki azt mondaná, amire gondol, és akkor nem kéne megfejteni egyesével minden szót. Mondom ezt lányként. Teljesen átérzem a helyzetet.
2011. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha nekem ilyet mondanál tudomásul venném hogy beraktál a barátzónába, és sose lehetek több, ennyi.

F18

2011. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Te koptattad le,ne csodálkozz,ha nem keres.

A nem fekszem le veled,míg nem ismerlek eléggé,és a legyünk barátok között ég és föld a különbség.

Tudomásul vette,hogy nem akarsz randizni,barátja meg gondolom van elég.Bocs,de ezt te szúrtad el.

2011. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A magyarázatod alapján csak arra kellettél neki,hogy megkufircoljon.Majd lesz másik,aki ettől nem vonul el.
2014. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!