Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek-e terhes ha szex után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes ha szex után orsálisan szexelünk és aztán gumi nélkül betettük?

Figyelt kérdés
2 hete kelett volna megjöjjön a menszeszem és pont akkor a barátommal szexeltünk.miután befejeztük rá egy jou órára orálisan szexeltünk aztán gumi nélkül kicsit betettük. a menstruációm még nem jött meg azóta, de nagyon félek.előre is köszi a válaszokat
2011. márc. 20. 13:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
kamu
2011. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
nem hiresztelem mivel nem szeretném ha mindenki ezt duruzsolná.csak nem értem miért hurrognak le mivel nincs miért hazudnom.
2011. márc. 30. 06:29
 23/31 anonim ***** válasza:
azért vagy szánalmas mert kamu a storid ugyanis az egészségügyben dolgozom..és minimum be kellett volna feküdnöd előtte éjszakára mivel még nem szültél, hogy kitágítsanak. És mivel nem vagy 18 igenis szülői beleegyezés kell! és ha mégis igaz akkor meg azért vagy szánalmas mert ilyen lazán beszélsz egy emberi élet megszakítássáról.. 26/L
2011. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
hát nem beszélek lazán róla.könnyű elitélni az embereket.honnan tudod hogy hogy érzem magam?amugymeg semmi okom nemvolt arra hogy hazudjam nemtudom de te nagyon okos vagy hogy okoskodsz és nemis tudod hogy mivolt vele.amugymeg te vagy szánalmas mert nem köteleztelek a válasz adásra és ha csak megszolni tudod a másikat akkor a véleményed tartsd meg magadnak.nem kérdeztem TŐLLED hogy mit gondolsz az abortuszról, sőt a kérdés sem ez volt. és tesem vagy külömb nállam ne itélj el valakit ugy hogy semmit nem tudsz rólla.nem vagyok rá büszke de nem fogok 18 évesen gyerkeet aszülni.az meg had legyen az én bajom hogy mit érzek.elég szarul vaok nem kell rámpakolni 1 lapáttal.
2011. márc. 31. 20:35
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam , hogy nem érzed magad szarul.csak elég kamu szaga volt a dolognak de ha mégsem kamu le kellene csukni az orvost, hogy megcsinálta..mert ha nem jól csinálta meg akkor később lehet nem lehet gyereked.. nem vagyok abortuszellenes inkább vetesd el minthogy szar élete legyen. de felelőtlen voltál , hogy nem tájékozódtál előtte mert nagyobb bajod is lehetett volna. kívánom, hogy próbáld meg feldolgozni és ezentúl védekezz. a pasi amúgy mit szól az egészhez? 26l
2011. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
hákla nem egy hülye f... és melettem állt.ő talán jobban félt az egésztől mint én.mostis nagyon vigyáz rám nagyon félt h valami bajopm eshet.de mindig avval nyugtat hogy ne szomorkodjak mert nemvolt más döntés meg iesmi.látom rajta h neki is szar de valahogy én jobban átérzem ezt.ő nem tudja felfogni h terhes voltam, de még néha énsem.csak akkor mikor az ultrahangra gondolok és láttam a képernyőn akkor tudatosult bennem.nehéz tullépni rajta elfelejteni meg sosem fogom tudni.tudom h felelőtlen voltam de nemtuttuk jobban elintézni szülő nélkül.
2011. ápr. 3. 14:27
 27/31 anonim ***** válasza:
sajnálom:( és mennyit kért az orvos ezért az egészért? iratál fel azóta fogamzásgátlót? ha szeretkeztek vigyázzatok mert most nagyon könnyen teherbe eshetsz.AMÚGY NAGYON NAGY PECHED VOLT:( minimális esélyed volt a terhességre sajna te benne voltál az egy %ban:( 26/L
2011. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
200 lejt(2 millió lejrégi pénzbe, ami olyan 13000 FT)kért el nem volt sok.mondjuk nem én fizettem ki hanem a barátom.kb 2 honapig nemfogunk szexelni és az első havimkor vissza kell menjek kontrollba.akkor megmondom neki h irjon ki fogamzásgátlót de melette gumival is természetesen védekezni fogunk nem akarok kockáztatni pont azért mert nagy pechem volt.olvastam itt az oldalon hogy 6hétig nem szabad szexelni hát nemhinném h egy darabig lenne hozzá kedvem.
2011. ápr. 5. 14:27
 29/31 A kérdező kommentje:
mondjuk nem érzem magam egyedül mert a barátnőim mellettem állnak és a barátom is minden téren.az összes kültséget ő fizette még a tablettát is kiakarta nekem venni csak montam neki h várok még vele addig mig visszameek hogy megkérdezzem normálisan mert miko abortuszom volt nem voltam jol és nem értettem mit magyarázott mert nagyon rosszul voltam.
2011. ápr. 5. 14:29
 30/31 anonim ***** válasza:
akkor ne volt drága Magyarországon 30000ft
2011. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!