Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lány duci/kövér?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Én 90 kiló vagyok, 165 cm magas, 120as, azaz 95DD-s mellbőségem van. Azt mondják arányosan oszlik el rajtam ez a súlyfelesleg, bár engem ez zavar, mert a férfiak nem vesznek észre. Ennyire undorodnak a pasik a kövér lányoktól? Sokszor eldöntöm, hogy most lefogyok, még sem megy ez olyan könnyen. Mit csináljak, hogy észrevegyenek a pasik? Mindig ha nekem tetszik valaki, én nekik nem, vagy csak túl jó barátnak tartanak, és azért nem... Segítsetek.
2011. márc. 20. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudom látatlanban megmondani, hogy mennyire arányosan oszlik el rajtad a felesleg, de sztem az a baj, hogy nem találtad meg még azt a pasit, aki így is elfogad

a lefogyásról meg annyit, hogy ez akaraterő kérdése, nem könnyű, sőt k.rvanehéz, de megéri

2011. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, amúgy meg nézd meg a mai értékrendet, mindenhol a csontsovány modelleket reklámozzák.. amúgy sztem is fogyj le, legalábbis én nem érezném jól magam úgy,na de ez kinek hogy...
2011. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen, a kövérség undorító a legtöbb ember szemében.

Ugyanis aki kövér, arról lehet tudni, hogy nemcsak a külseje csúnya, de a belseje is: nincs akaratereje, igénytelen a külsejére, nem törődik a saját egészségével, és nincs annyi intelligenciája, hogy felismerje, hogy muszáj változtatnia a külsején.

A normális alkatú embereknek, akik odafigyelnek magukra, ez jut eszükbe a kövérekről.


A kövérség továbbá egyszerűen csúnya is: eltorzítja a vonásokat, tohonyává teszi a mozgást, a testarányokat undorítóan eltorzítja.


Ezért azt javaslom, mindenképpen fogyj le: egyél kevesebbet és sportolj. (Ne koplalj, mert azzal nem lehet lefogyni, és nem egészséges.)

2011. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy pasi szeret akkor mindenhogy szeret. De ezek ellenére szerintem is foggy le. Nem is a kinézet miatt , hanem az egészség miatt első sorban. Vagyis leginkább sportolj és egészségesen étkezz.
2011. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért 90 kg ehhez a magassághoz nagyon sok, én 180cm vagyok és 77 kg. Igazából nem is nagyon tudom elképzelni, hogyan tud ez arányosan eloszlani. A 95DD jól hangzik, de ez abból jön hogy túlsúlyos vagy.

21F

2011. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép az arcod, akkor ezzel semmi baj.
2011. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy aki szeret, mindenhogy szeret, nem erre vonatkozik... Ha valakinek átlagos alkata van, átlagos arca, átlagos kinézete úgy egyben (tehát nem csak a külseje miatt jönnek vele össze), mondjuk 20 évesen összejön valakivel, megszeretik egymást, 5 évre rá gyereket szül, aztán eltelik 2-3 év és megint szül egy gyereket, és utána már nem tud lefogyni, akármit is csinál, akkor a barátja, aki akkor már a férje, továbbra is szeretni fogja. Pedig vannak más, az említett nővel egyidős nők, akik még vékonyak meg minden, mert pl. nem szültek. Van, akire ez így hat, van akire nem...


De fiatalon ennyire sok felesleggel ne várj a csodára szerintem. Ha különösen szép az arcod, akkor persze lehet esélyed, de egyébként nehezen.

Nem azt mondom, hogy botnak kell lenni, én is pl 160cm-hez közel 60kg vagyok most... De azért van egy szint, amit nem jó túllépni, legalább egy 10kg lejöhetne rólad, és nem koplalással, hanem mozgással.

19/N

2011. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, igyekszem.
2011. márc. 21. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!