Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég szakitottunk mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakitottunk mégis nagyon hiányzik mit csináljak?!

Figyelt kérdés
nagyon hiányzik a volt barátnőm pont ma lenne egy éve ,hogy összejöttünk és annyira hiányzik nem érzek mást csak fájdalmat :/ Mit csináljak ?
2011. márc. 20. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Te szakítottál a barátnőddel?
2011. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem.Ő velem.
2011. márc. 20. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Ez most nehéz időszak lesz neked, de hidd el, az idő szinte minden sebet begyógyít. Próbálj meg minél többet a barátaid társaságában lenni, otthon segíts a szülőknek, olvass, mozogj, foglald le magad, mert amíg 100%-osan más dologra koncentrálsz, addig nem a volt barátnőd jut az eszedbe.

15/L

2011. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

Én nem szépítek a dolgon, tudom, hogy ki*aszott nehéz most neked, én ugyanilyen helyzetben vagyok, csak lány.

Pont tavaly mi is ilyenkor jöttünk össze a barátommal, és 3 hónapja szakított velem. Szerintem ne akard elfelejteni, úgysem megy. Amíg megpróbálsz másra koncentrálni, addig úgyis csak ő fog eszedbe jutni. Én egésznap csak bőgni tudok, semmi mást. Én még iszonyatosan szeretem a barátomat, ő viszont nem szerelmes.

De talán van esély arra, hogy ha Te még nagyon szereted a barátnőd, akkor visszakapd.Esetleg írj majd neki egy levelet, ha úgy érzed, képes leszel rá, vagy mond el neki az érzéseidet. És ha ez sem segít, legalább megkönnyebbülsz. Amúgy én még nem csináltam semmit, azon kívül, hogy az egészségem is megkárosodott a szenvedéstől, mert egyszerűen ha valakit tista szívből őrülten szeretünk, azt nem lehet elfelejteni. Vagyis nem ilyen hamar. :S

2011. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) A foci valahogy mindig feledteti :) de sajna nemkaphatom vissza =/
2011. márc. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!