Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártam egy fiúval az apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy fiúval az apám teljesen kiakadt és miután szakítottunk utána se bízott meg bennem! De miért? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

amíg nem vagy 18 addig engedelmeskedned kell neki... (ez van)


Ha már 18 elmúltál, és másik lakásba laksz, akkor szardd le

2009. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak. Az is baromság ha valakinek az apja határozza meg hogy kivel járjon.
2009. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És édesapádnak mi baja volt a sráccal? Lehet csak maga a srác nem tetsett neki, vagy jobbat szánna neked, és megijedt hogy esetleg ez lenne a te tipusod. Vagy csak fél hogy a kicsike lánye felnő, sok apa van így ezzel, természetes ha félt, de ha elég idősnek érzed már magad a fiúzáshoz, vagy hogy pasid legyen üljetek le és beszéljétek meg, én ezt tudom javasolni. Ha édesapád látja hogy eléggé higgadt fejjel vágsz bele egy kapcsolatba, talán ő is megbékél.
2009. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy rászolgáltál arra hogy ne bízzon benned...
2009. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szerintem nem csináltunk semmi olyat h rászolgáltam volna

amúgy 14 vagyok

2009. nov. 20. 16:40
 6/6 anonim válasza:
Ajánlom elolvasásra: Susan Forward - Mérgező Szülők
2010. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!