Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, hogy megalkottam egy "tokeletes csajt", es nem jarok olyan lanyokkal, akik nem esnek bele ebbe a kategoriaba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen baj
2011. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájössz pár év múlva, hogy nem is emlékszel már milyen egy pina közelröl.
2011. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. Önzetlen vagy, a hajszál híján tökéletes lányokat meghagyod másoknak. :) Persze nincs tökéletes lány, szóval gondolom ezzel egyszerre a szexről is lemondtál, meg ilyesmik. :)
2011. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

nem baj.én is ezt csinálom,de azért van szexpartner.ha nem akarod azt megélni,h átvertek évekig,meg nem olyan mint amire számítottál,akkor jól csinálod amit csinálsz.

nem kell minden koszossal leállni.

2011. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg szuz vagyok, soha nem voltam lannyal.
2011. márc. 20. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Már nem azért, de vajon miért vagy még szűz, szivi?

Így is fogsz meghalni;)

2011. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Jhaaaajjjj:D


Na akkor soha nem is leszel csajjal jópofa!

2011. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te ugye szintén tökéletes vagy?

Egy mákszemnyi hiba sincs benned?


Ha keresel valakit, érdemes először azt elgondolni, hogy vajon ő akarhat-e téged? És ha igen, miért?


Egy tökéletes lány tényleg téged akarna?

2011. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat, ami azt illeti elmondta nekem egy csaj, hogy tetszek neki, de en nem vagyok bele szerelemes. Szep, mert tenyleg jol nez ki, meg jo fej, de nincs szerelem a reszemrol.
2011. márc. 20. 21:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem, hogy tokeles, hanem ugy, hogy szamomra milyen lenne. Vannak hibai, persze, de legyenrk meg benne bizonyos tulajdonsagok.
2011. márc. 20. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!