Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még belefér a "kamaszkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér a "kamaszkori csínytevések" kategóriába?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és néhány hete elkezdtem levelezni egy 28 éves pasival. Ezen az oldalon "ismertem meg". Aztán elkezdtünk levelezgetni. Nyilván nem beszélek neki semmi magán témáról vagy ilyesmi, többnyire az önmagunk kielégítése a téma, mert mindketten párkapcsolat nélkül vagyunk. Pl. leírjuk, hogyan szoktunk masztizni, ilyenek. Végül is, ha jobban belegondolok, akkor mindketten jól járunk, segítjük egymást a minél nagyobb élvezetben. De néha mégis eszembe jut, hogy mégis csak egy nálam 12 évvel idősebb felnőtt emberrel teszem mindezt.

Ez még belefér a "kamaszkori csínytevések" kategóriába vagy sem?

16/L


2011. júl. 12. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Belefér.
2011. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
fogjuk rá...neved,címed stb. meg ne add neki!!!
2011. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs megadni neki bármi ilyesmit.
2011. júl. 12. 16:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Én veled egykorú vagyok,levelezünk???:D
2011. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
webcam sex még nagyon belefér, online akármi belefér :)
2011. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kovpet ***** válasza:
Ha nincs kényszer és mindkét (vagy akármennyi :) ) fél élvezi, akkor minden belefér.
2011. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindketten élvezzük, csak nem tudom elfelejteni, hogy ő mennyivel idősebb nálam. Mindig ez motoszkál. Mert ha egy velem egyidős valakivel levelezgetnék, akkor fel sem tettem volna a kérdést, egyértelmű lenne, hogy azzal nincs konkrétan semmi baj. De ez így nem túl "durva"?
2011. júl. 12. 18:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugi kisanyám, online az is előfordulhat, hogy valójában egy 14 éves sráccal levelezel.
2011. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kovpet ***** válasza:

Az életkor önmagában csak egy szám. Egy adat.

Ha megértitek egymást, akkor nem számít.

2011. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ha gondolod enis itt vagyok..elszorakozhatnank:P:D15/f
2011. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!