Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Most akkor a kemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most akkor a kemény fiuk jönnek be, vagy az "érzékenyebbek"?

Figyelt kérdés
Vagy hogy van ez? Mutassa ki egy pasi az érzéseit,vagy fojtsa magába? Mert látok ilyet is, olyat is: hol azt, hogy fuuuj, érzelgős pasi, hol meg azt hogy miért nem tudja egy pasi kimutatni az érzéseit? Akkor most kinek a véleményére adni?
2011. márc. 20. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Nöknek olyan kemény hapsi kell aki kimutatja az érzelmeit, de csak akkor ha a Nö úgy gondolja.

Legyen kigyúrt, izmos, de ugyanakkor mackós is, ha bújni akar............................................................................................................................................................................eeeeeeeeeeeeekkkkorrrrraaaaaaaaaaa lista van még!

2011. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
az IQ-d fagypont körül lehet. szerinted minden csaj ugyanolyan?
2011. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Mivel minden ember különbözik, ezért a nők sem egységesek, hogy csak az érzelgőseket szeretik vagy csak a keményeket. Én a keményebbeket szeretem, ha ez alatt azt értjük, hogy nem mutatja ki az érzéseit, valamint nem önti szavakba.
2011. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem csak olyan kell, aki kimutatja az érzelmeit minden téren, érzelmes, érzékeny
2011. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]



Az ő esetében asszem eltekintenék a meglátásomtól és nem érdekelne, ha verset írna nekem.

2011. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valójában nők sem tudják,hogy mit akarnak!Erre hiszik azt a férfiak.hogy "ki érti őket?!".

Már hogy is érthetné bárkit is,aki azt sem tudja mit akar.

Ez tulajdonképpen emberi természet,a férfiakra is jellemző,csak nem a párkeresésnél!

2011. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kemény, férfias, magabiztos, erős. Viszont legbelül érzékeny, érzelmes. Velem kedves, odaadó, gyengéd, hűséges.

Nekem ez jön be, de ez én vagyok. Másnak lehet, hogy más.

2011. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is. A szerelem nem válogat. Másodszor, mindenkinek van érzelmes oldala, csak valakiknek több valakiknek kevesebb illetve nem mindenki mutatja ki őket ha kell ha nem...

Aztán. Lehetsz úgy kemény, hogy emellett érzékeny is vagy. Vagy lehet én értelmezem félre a "kemény" jelzőt?

Amúgy pedig az ilyen nagy bengák akikkel egy helyre járok kondizni nagyon érzékenyek tudnak lenni... Sőt, ha nem lennék picit elfogult simán rámondhatnám, hogy ők még érzékenyebbek is az átlagos nem gyúrós tagoknál... Ugyan ez a taekwondo társaimra mondjuk nem feltétlen igaz ,de ők nem járnak konditerembe így össze sem lehet hasonlítani egy konditermi fószert illetve egy küzdősportolót..

2011. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy a lányoknak/nőknek ez vagy az kell. Emberek vannak, különböző ízléssel, elvárással, vágyakkal, stb.
2011. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fontos h egy pasi kimutassa az erzeseit de azert ne alljon oda egy lanynak bodogelni
2011. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!