Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hat ha aztz mondom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hat ha aztz mondom a lánynak hogy aranyos? Egy olan lánynak aki tetszik és össze is jönnék vele

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy aranyos?! Most viccelsz?

A kiskutyának mondod, hogy aranyos! Ő egy lány neki ennyi nem lesz elég, hogy meghódítsd!! Mindig dicsérd amit csinál, mondd neki, hogy szép és ha mesél, mindig mondd, hogy igaza van és hogy megérted..

Ez nem megy karikacsapásra, ehhez idő kell!

2011. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Amit az első írt, az egyenes út a barátzónába. Bár leginkább a külsődön múlik, h összejössz-e vele, vmivel több esélyed van, ha bunkón viselkedsz vele.
2011. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én például szeretem, ha valaki azt mondja rám, hogy aranyos vagyok. Persze lehet ez csak azért van, mert életemben eddig mindössze egy ember mondta ezt ki nekem, és az sem volt még túl rég. De neki meg más barátnője, mindegy.

Szóval szerintem veszíteni nem fogsz vele semmiképpen. Hajrá, szerezd meg ;)

2013. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

-.- az első kettő... tipikus fiúk. még jó, hogy nem mondtátok, hogy legyen sok pénzed.

Hogy meghódíts egy lányt, hát elég sok időbe telik, de semmi sem lehetetlen. Nem kell egy adonisznak lenned, (bár a kinézet tény hogy sokat segít az elején, mert akkor eleve úgy tekinthet rád mint pasira), szóval a lényeg, hogy legyen normális kinézeted.

Kezdj vele barátkozni. Nem árt, hogyha itt-ott elejtesz pár bókot,(az aranyos tök jó szerintem) nem kell túlzásba vinni, csak hogy éreztesd vele, hogy tetszik neked, és nem csak szimplán barátkozol vele. Nem kell mindenben helyeselned és egyetértened vele, sőt jobb ha megmondod a véleményedet, mert akkor jó kis beszélgetés jöhet ki belőle, kivéve, ha kényes témáról van szó, valami olyanról, ami nagyon fontos neki, pl. vallás. mert így rosszul eshet neki, hogy vitatkoztok, akkor sem kell helyeselned, inkább tereld a témát.

Ha pedig találkozol a híres friendzone-al, ne ijedj meg egyáltalán. Lehetséges, hogy épp nem érzi késznek magát egy kapcsolatra, nincs rendben az önbizalma, fogyni szeretne pár kilót, vagy nem tartja elég jónak magát hozzád, vagy csak azt gondolja, barátként tovább tartanátok,lehet hogy még valahol az elején elutasít. Viszont ha közben azt érzed, hogy te is tetszel neki, és jól érzi magát veled, akkor ne félj, beszélj vele tovább nyugodtan. kicsit fogd vissza magad, hogy ne legyen neki kínos a szitu, szóval itt ne nyomulj annyira, de az apró kis jelek maradhatnak, amik azt mutatják, hogy még mindig tetszik neked. és mivel már megmondta, hogy nem akar tőled semmit, ezért sokkal felszabadultabb lesz, jobban tud beszélgetni veled, hiszen nincs rajta az a nyomás, hogy össze akarsz jönni vele, ő meg nem, és hogy esetleg megbánt. Szóval egy idő után, ha minden klappol, akkor megtetszel neki annyira, hogy félredobja azokat a kifogásokat, amik miatt még az elején dobott téged.


Viszont más az hogyha közben nem érzed azt hogy tetszel neki. Egy lány mindig kerüli az egyenes beszédet, ha kínos témáról van szó, kivéve, amikor nem ért a fiú a jelekből. Olyan jelekből hogy rövid válaszokat ír, nem kérdez vissza, nem ír smiley-t, ilyesmik. Szóval ha ez van, két lehetőség van. Lehet, hogy rossz napja van, fáradt, nincs kedve beszélni, ilyesmi. A másik lehetőség pedig, hogy le akar koptatni. Ha erről van szó, ne nyomulj tovább, mert lehet, hogy pofáraesel.


Huh. Jó nagy monológot írtam :D Hölgyeim és uraim, így működik az ismerkedés, a lányok szemszögéből. Remélem, azért ezt többen is elolvassák.

2013. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utólsó! Milyen apró jelek lehetnek élőben, nem cseten keresztül? :)
2015. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Könyvimádó05 válasza:
Hát... Nekem nem tűnne sértésnek, ha valaki learanyosoz. Nálam mondjuk egész ritka :D
2017. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!