Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel kapcsolatba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel kapcsolatba? :S (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik.régebben is tetszett már de akkor rá is jött valahogy és egyre tartózkodóbb lett.. olyan 1-2 hónapja megint beszélünk.. ( többet mint régen ) és úgy érzem megint bele szerettem.:S de közben neki más lány tetszik.. és ez olyan rosszul esik.:S:S féltékeny vagyok.. vagy nem tudom..=/ lécci segítsetek.
2011. márc. 21. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiába törlöd a kommentemet... Mint írtam, esélyed nincs! Sírhatsz éjjel-nappal, akkor sem fog téged szeretni... :D Hány éves vagy? 10-12? Eléggé gyerekesen reagáltál ezzel a kommenttörléssel! :D
2011. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát pedig elsőnek igaza van.

Amint megtudta, hogy tetszik, tartózkodó lett, tehát nem akar veled kapcsolatot kezdeményezni. Ez van.

Ráadásul neki más tetszik.


Ez felejtős.

A legtöbb, amit tehetsz, hogy igyekszel megtartani a barátságot, hogy minél többet láthasd. :)

2011. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

figyelj, tudom,hogy mindig mindenki ezzel jön,de:

ha el akarsz érni valamit akkor tenned kell érte. Ha beszélgettek elejthetsz néha egykét félreérthető mondatot és a reakcióból megtudhatod,hogy bejön e neki a dolog,és ha veszi a lapot akkor egyszerűen beszélj vele,hogy kedveled és szeretnéd, hogy ebből esetleg több is legyen.

ha nem vagy elég bátor akkor meg sirhatsz otthon egyedül mert semmi sem fog történni.

(tapasztalat, én minden fiut igy szalasztottam el anno)

próbáld meg aztán ha nem akkor még annyi fiu vár még rád hidd el nekem;)

2011. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. nem töröltem a kommentet. O: nem szokásoom. és képzeeld nem 12 vagyok. =) ;D -.-

2. lehet hogy igazadvan..

3. nem sírok O: xDD annyit nemér meg az egéész.:D

köszönöm a válaszokat.de télleg nem töröltem a kommentet. O: xdd

2011. márc. 21. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Harmadikra ne hallgass! Egy lány ne kezdeményezzen... maximum akkor, ha igazán forr a levegő! Amíg kis szikra sincs, ne tegyél semmit! Sőt! A pasinál esélyed nincs! Sorry...
2011. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Ha nem törölted, akkor az oldallal volt gond... bár nekem 8...
2011. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben.. =/ csak találok valaki mást. =)
2011. márc. 21. 10:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt élem át most

csak ő mindenkit barátként lekezel,szóval elég rosszul esik a dolog:/

2011. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!