Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normalis, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis, hogy haragszok a fiura? (elmondtam neki, hogy szamomra tobbet jelent, mint barat, de o hetek ota nem mond semmit ezzel a dologgal kapcsolatba)

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én ugyanezt fordított helyzetben éltem át (Én 18F ő 16L). Voltak olyan pillanatok hogy azt hittem, mindent a falhoz vágok. Egy idő után megbocsátottam neki és ő is nekem. Azóta jó barátok vagyunk, sőt, még több dolgot engedünk meg önmagunknak és egymásnak :-D
2011. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De te hogy viselkedtel vele? Nekem egyszeruen nem megy, hogyha velem szembe jon es ramkoszon, hogy en vissza koszonjek.... Nekem ez faj es en nem tudok ezek utan ugyanugy viselkedni vele, mint eddig..... Disznosag lenne, ha levegonek neznem es nem koszonnek vissza neki?
2011. jan. 11. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Emiatt ne haragudj rá (ennyire) ha nem ad választ, akkor valószínűleg nemleges a válasz és ezért nem mondta el (nem akar megbántani) és azt szeretné ha továbbra is csak barátok maradnátok.
2011. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet még nem tudja mit akar...

szerintem említsd meg még1x és ha akkor se fog reagálni rá hagyd csak kezeld barátként...

2011. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo lenne, ha a szemembe mondana, hogy akar valamit vagy sem.... Mondjuk en MSN-en mondtam el.... De tobb, mint 5 hete, szoval nemtudom mi lesz ebbol.....
2011. jan. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!