Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most járjak vele vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most járjak vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy csaj nekem, és mások véleménye szerint én is bejövök neki. De a lánynak van állítólag barátja a saját falujában. Most kezdjek ráhajtani és járni vele ha ő is akarja ( de akkor fenn áll a rizikó hogy a másik pali nem haggya.) vagy pedig haggyam az egészet.
2011. márc. 21. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

először is hagyja és hagyjam .


másodszor , pedig a lányon múlik, vele beszélj, hogy mit szeretne, hogyha a lány veled akar lenni, a másik pali a fejére is állhat akkor is veled lesz

2011. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, mit veszithetsz, énis ráhajtottam egy csajra aki összejött egy másik gyerekkel, akkor meghuztam magam, probáltam kedves lenni, egy hét után dobta a palit, és most még én voltam a jófej h sok boldogságot is kivántam XĐ
2011. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
majd lehet a faluk között a sárba bringázni gumicsizmába...
2011. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsi a helyesírási hibáért :D


De most nagyon jóba vagyunk. Együtt lógunk minden. Ez nem változtatná meg??

2011. márc. 21. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ha, ráhajtasz és ő nemet mond, az a haverságnak is betehet, de ha nem vagy halálosan szerelmes belé akkor akár működhet tovább a barátság is :D

de egy próbát mindenképp megér, kivéve, hogyha a másik csávó is a haverod, mert az sportszerűtlen húzás lenne

2011. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem a haverom és nem is ismerem személyesen.


De a lány viszont az egyik legjobb "barátom"

2011. márc. 21. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!