Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináltátok ti először?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináltátok ti először? (lent)

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy összejöttem egy lánnyal és a csókolózás terén tapasztalatlan vagyok!!!! Tanácsokat kérek emberek!!

hogyan zajlott nektek az első csók, mit csináltatok, hogyan értétek el azt???

köszi előre is:) 15/F


2011. márc. 21. 18:59
 1/5 timi2011 válasza:
nekem az első csókom rettenetes volt mert tapasztalatlan voltam és nagyon izgultam mert egy idősebb helyes fiú volt! de azután rájöttem hogy azzal volt a legjobb akit szerettem szeretek ..igaz tapasztalatot szerez az ember folyamatosan és jól smárol már de azt az igazi "varázst" én speciel csak szerelmemmel érzem! sok sikert
2011. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

fúú hát első csóók...borzalmas volt!kétszer randiztam a sráccal, 14 voltam..egyszer csak nekem esett..de akart bántani vagy valami, de nagyon durva volt és nem tetszett..

fontos, hogy ne hirtelen csináld,biztos a lánynak is új a dolog..

nézz a szemébe,fogd meg a kezét,tüntesd el a fogaidat, és gyerüüünk..legyél finom,gyengéd..furcsán hangzik, de a lányok imádják a romantikát..

én is ilyen első csókot akartam:Dmint a filmekben..hát nem jött össze.de a második már hasonló volt.

na mindent bele,hajrá;)

2011. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

*nem akart bántani..bocsi elírtam

amúgy 18/L:))

2011. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2011. márc. 21. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat az elso csok nekem jo volt.Pizzazoban voltunk es ott megpuszit meg aztan en is ot s nem emlekszek h h de egyszer csak azon vettem eszre magamat h mar csokolozunk..szoval minden jott magatol
2011. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!