Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ranknyitott a baratom nagymama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ranknyitott a baratom nagymamaja. Nagyon kinos helyzet volt. A szeme ele sem merek kerulni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

..szoval benn filmeztunk a baratom szobajaban hideg volt es betakaroztunk ... a bartom pedig atoltozott..en ramasztam es felpuceron bebujt mellet (de nem tortent semmi!) ...majd neztuk tovabb a filmet mikor a nagyija benyitott....es azt hiszi h szexeltunk pedig semmi sem volt!

annyira szegyellem magam hogy azota nem is merek a baratomhoz mennie...mindig csak kinn talalkozunk vagy nallam azota


ha talalkozok a nagyijaval akkor megis mit tudnek neki mondani? vagy mirol tudnank beszelgetni? ... a szemebe sem merek nezni :( legyszi segitsetek mert nem tudom mit tegyek...a vegtelensegig nem kerulhetem a kinos talalkozast..


2009. febr. 23. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
semmit se mondj neki!! ez az élet teljesen természetes dolga, akik szeretik egymást összebújnak :DD! biztos a mama irigykedik rátok ;)). sztem csak köszönj neki, meg beszélgess vele, mintha mi sem történt volna:)
2009. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne csinálj semmit. viselkedj természetesen. ha a barátod a mamája elé mer állni akkor te is állj elé. amúgy a mamája már felnőtt ember, természetes ha van egy pár azok összebújnak/hancúroznak a paplan alatt. gondolom a mamája is csinált ilyeneket. ne aggódj nem lesz semmi gond, ez igaz picit ciki de természetes dolog.
2009. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nyugii..történhetett volna ettől cikisebb helyzet.Egy idő után biztosan elfelejti:)

nekem is volt már hasonló helyzetem.A kistesóm nyitott be ránk,miközben a barátom orálisan elégített ki..szerencsére a tesóm annyit látott,hogy melltartóban vagyok..Másnap anyukámmal volt egy kisebb konfliktusom,de rendeződött:)

Ha talizol a nagyijával viselkedj természetesen.Egyszer ő is volt fiatal.Ha nagyon kérdőre vonna,amit kétlek..elmondod neki az igazt,hogy nem történt semmi.

2009. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de nem tudom magam tultenni rajta... mindig arra gondolok h mekkora rib@ncnak tart :(((( (csak 16 evesek vagyunk)

de raadasul tenyeleg nem volt semmi ... szuzek vagyunk

2009. febr. 23. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ciki, de tudja, hogy fiatalok vagytok, mégis mire számított, mielőtt benyitott...? :)
2009. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én is 16 éves vagyok..

eléggé kellemetlen,de mással is előfordult már.Tuti nem tart ribancnak.

próbálj vele természetesen beszélni.Egy idő után meg fogsz nyugodni.De ha folyton ezen agyalsz,akkor csak rosszabb lesz.

2009. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsi előző voltam..a 16 éves..akire szintén rányitottak.
2009. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne görcsölj. Lehet, hogy a nagymama vadabb volt fiatalkorában, mint te. (A saját mamámból indulok ki.) Hidd el nagyon jól tudja, hogy az unokája nem csak a két szép szemed nézegeti. Ha legközelebb találkoztok, beszélgess ugyanúgy az időjárásról, vagy amiről szoktatok, mint eddig. Hidd el nem fogja ő sem előhozni a témát.
2009. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Max. ha a nagyi felveti a témát a párodnak, ő nyugtassa meg, h nem történt semmi. Te pedig tényleg próbálj vele úgy viselkedni, mint eddig. Ha nagyon úgy látod, hogy másképp áll hozzád, kérd meg a párodat, hogy nyugtassa meg, nem történt semmi.
2009. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

17 voltam, ránk is nyitottak már ilyenkor (mi sem szex közben...) és megértették, nem szóltak semmit. Ne parázz, nyugi, nem kell róla beszélni, mosolyogj rá a nagymamára :)

Hidd el, nem fogja felhozni a témát...

2009. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!