Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apja v én egy kocsma miatt? :O Nagyon utál a nagymamája meg az apja, mert szerintük miattam bulizik gyakran és én viszem a rosszba. Tanácsok? 19L bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátom 23 én 19 4 éve vagyunk együtt régen se nagyon kedvelt az apja meg a huga (anyuja meghalt) azért mert nem csinálok semmit amikor náluk vagyok...pedig utóbbi időben kapáltam náluk meg házimunkában is segítettem, de ma meg egy kocsmában megláttak vele h sörözünk, és végképp kitiltottak tőlük, el is cuccoltam...ilyen esetben ti h reagálnátok, most nem akarom h miattam balhézzon velük, v h döntenie kelljen...Tanácsot légysziiiii!! jah és bulizik ő inkább mint én, szal nem én viszem bele sztem!
2011. júl. 1. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
194 éve ?:D xD fakee
2011. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

...

Annyira rühellem amikor a fiam/lányom párjától elvárja a drága jó szülő, hogy az ott házi munkát végezzen... Ha nem laksz ott, akkor MIÉRT?!

Másrészt miért gáz, ha a 23 éves fiuk sörözik? Szerintem csak ürügyeket keresnek, ha utálnak mindenbe belekötnek, tökmindegy miaz... Ez ellen nem sokat tudsz tenni.

20L

2011. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lehetne önállóbb. 23 évesen nem kellene hagynia, hogy ennyire beleszóljon az életébe az apja.
2011. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19 éves. és 4 éve...bocsi...másodiknak köszönöm, és ez igaz, nemis tudok ellene tenni, de mivan ha emiatt szakítunk....2 év után első bnőjével is az apja végett szakítottak nagyrészt...ha za apja addig mondja neki, mignem ottahgy tényleg?
2011. júl. 1. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem 4 éve!! :D van szóköz a 19 után!!


Kedves Kérdező, Te meg szard le mit gondol rólad a fiúd családja. Úgy tudod megoldani, h nem mész többet hozzájuk.

2011. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akarommondani: nem 194 éve!!
2011. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen de akkor hol eklgyünk én szüleim meghaltak nagynénémék idősek ökse tolerálják csak 11 ig :S
2011. júl. 1. 21:06
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsi h helytelenül írok, de ideges vagyok nagyon :S
2011. júl. 1. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:

hát tőlem ha elvárnák hogy ott kapáljak, akkor többet nem mennék oda...a fiukkal akarok együttlenni nem a szüleivel, nem ez az alap?...hozzájuk meg semmi közöd...nálatok is lehet találkozni nem?

21/L

2011. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!