Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14cm hosszú merev pénisz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14cm hosszú merev pénisz az kicsi egy pasinak aki 21 éves? Lányok? Fiúk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 01:10
 1/9 anonim válasza:
A 14 cm-estől lehet átlagnak mondani. (14-17 számít átlagnak)
2011. márc. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TWIO ***** válasza:
73%

Én férfiúból vagyok, ámbátor jómagam is férfiak után futok. Úgy vélem, számomra a pénisz formája, a használó kreativitása mindigis többet jelentett, mint a mérete. A méret csak esztétika. Minél kisebb, tulajdonképp' annál praktikusabb lenne. Kár, hogy a naaagy-nagy társadalom ilyen méretfetisisztává tette az embereket :).

Enyém sem óriási, 16cm körüli. Amikor az aktuális partner nagyobb tőlem, mindig rosszabbul érzem magam :D. De általánosan elmondható: senki sem utasított még el ezen oknál fogva :). Bár többször is volt, hogy úgy éreztem, jó lenne azért, ha egy kicsit nagyobb lenne... (ezek amolyan vélt elvárások voltak, amiket a másik fél felől képzeltem be.)

2011. márc. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Kicsi :( de nagyon
2011. márc. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kicsi,ha formás és kemény,és vastag.
2011. márc. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NEM KICSI HA VASTAG.SŐŐT
2011. márc. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A páromnak is kb ekkora és ő 24 éves, szerintem nem kicsi.Amúgy egy 12 cm-el is ki lehet elégíteni egy nőt.Amúgy tényleg a vastagság többet jelent,de abból most nem tudnék méretet mondani.
2011. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is lenne egy kérdésem. Kinek volt eddig kicsi a péniszed? Ki panaszkodott?


Tegnap épp ez volt a téma melóhelyen, egyik srác henceget hogy neki 18 cm és minden csaj elélvez tőle, egyik sem mondta hogy nem volt orgazmusa. Mondtam neki hogy nem a méret a lényeg, mert ha egy csaj kielégíti magát egy újjával, vagy elélvez úgy hogy valaki kinyalja akkor hol is kell a 18 cm???

2011. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joco901019 ***** válasza:
Magyarországon kb. 14-15cm az átlag én 20 éves vagyok és nekem is kb. ekkora. Amit meg már leírtak hogy a vastagság jobban számít a nőknél az igaz.
2011. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem valami nagy, de sok nőnek elég ekkora. Legalábbis azt mondják.
2011. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!