Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti megszoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megszoktátok köszönni egy pasinak, ha előreenged az ajtóban?

Figyelt kérdés
Csak mert én mindig mondom, hogy "kösz", de a többi csaj nem. Most ezt akkor nem kell megköszönni? 15l
2011. okt. 29. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszoktam köszönni :)
2011. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell köszönni, hacsak nem akarsz bunkó lenni, mint a többiek.
2011. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell megköszönni. Mi férfiak azért vagyunk, hogy feltétel nélkül kiszolgáljunk titeket nőket...

Azért mert sok a bunkó csaj, nem kell neked is annak lenni. Én is előreengedem a nőket, ha olyan a helyzet és kb a fele, ha megköszöni.

2011. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó, akkor megnyugodtam. Csak mert olyan furcsa, hogy előtte bemegy az osztályba mondjuk 5 lány, tök némán, és én meg ott köszöngetek. De akkor ezentúl is fogok(:
2011. okt. 29. 23:23
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Fuh hát én sose tudom hogy mondjam-e vagy ne:S

Néha mondom de néha nem mert olyan hülyén nézne ki vagy nem is tudom... pl. ha idegen és látom hogy beszélnek hozzá akikkel van vagy ha hozzám beszélnek közbe akkor nem szoktam megköszönni mert akkor úgyse ide figyel(ek)

2011. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg elvegre ha egy pasiban van annyi becsulet es tisztelet hogy eloreenged akkor megerdemelnek egy aprosagot, hogy megkoszonod. Azok a csajok meg nagyon bunkok, vagy nagyon a fellegekben jarnak ha nem koszonik meg.:D:D
2011. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Még jó:D. Ez pont olyan alap szintű udvariasság, mint az, hogy ő téged előreenged. Nem kötelességük tartani nekünk az ajtót, ha már megtisztelnek vele, ez vissza is jár:)
2011. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindig megköszönöm, de sajnos én is azt tapasztalom, hogy pl. :a többi lány az osztályomból nem veszi a rá fáradtságot (pedig végzősök vagyunk a gimiben, tehát egy kis jólneveltség már mindenkiben benne kellene, hogy legyen).
2011. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
En is mindig megkoszonom,de sose foglalkoztam azzal,h mas koszonget vagy nem.
2011. okt. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam, de teljesen gondolkodás nélkül, csak úgy jön. Pl. suliban rohanok fel a lépcsőn órára, a folyosóra nyíló ajtónál meg jön egy pasas, irgalmatlanul megpakolva nagy táskákkal meg szatyrokkal. Majdnem átszalad előttem, mire észrevesz "jajj, bocsi" és kienged. Annyira zavarba jöttem, hogy elrebegtem egy köszit és mentem tovább. Nagyon meglepett, hogy tényleg figyelt és udvarias volt, nem az a "nah, most már átfúrom magam".
2011. okt. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!