Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy barátnőm akivel anno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátnőm akivel anno általánosba szakitottam 2xis igaz akkor még gyerekek voltunk. Hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Lassan eltelt 4-5év és azóta többször is probálkoztam nála valentin napkor is vettem virágot,csokit de sosem jöttünk ujra össze.

Valami csoda folytán most mégis össze futottunk és felángoltak bennem a régi érzelmek és az ötlet hogy milenne ha?Ehez kérnék segitséget hogyan is szerezhetném vissza.Ha azt mondom neki hogy meg kéne probálni csak anyit mondrá hogy "talán igen meg kéne" aztán pár nap után már lesem sz***r.Hogyan változtathatnék ezen?

19/F.


2009. febr. 23. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hívd fel és hívd el egy találkozóra. Ne sétálni menjetek, hanem üljetek be egy nyugis, romantikus helyre, ahol láthatod a szemét. Az mident elárul-az zavart, a félelment, a szerelmet.


Nem kell túl bonyolítani a dolgokat. Mondd el neki ezt az egészet, mint ahogy most kiírtad erre a fórumra is! Ő is ember, hidd el meg fogja érteni. Mondd el neki, hogy Te már többször szerettél volna vele összejönni, de valahogy eddig sosem sikerült és amikor most újra megláttad fellángoltak a régi érzelmeid!


Ha azt mondja, hogy "talán igen, meg kéne próbálni" és mégsem lesz belőle semmi, akkor az sajnos azért van, mert ugyan nem akar, megbántani...de nem szeretne semmit.


Vagy legyél a tettek embere. Miután mindent elmondtál neki, és azt mondja, hogy "talán, próbáljuk meg" áll a sarkadra és ne teketóriázz! Fogd meg a kezét, sétáljatok...viselkedj vele úgy mint ahogy azt egy kapcsolatban szoktak az emberek.


Remélem tudtam valamit segíteni. Sok sikert!


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Satanné ***** válasza:
Komolyan ezt akarod???Hogy esteleg, mivel csak egy ötlet( Te irtad) majd harmadszorra is dobd...Gondolkodjál el.. tudod más embereknek, pl annak a leányzónak lelke is van....
2009. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!