Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném "vissza"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném "vissza"?

Figyelt kérdés
Megpróbált felszedni egy srác, de én nem ismertem, ezért kicsit hideg voltam vele, viszont nagyon tetszik nekem, de ott tartunk, hogy az én jelenlétemben csajozik. Csípkedi a lányok combját, kacérkodik velük, viccelődik velük, húzza az agyukat, engem meg mintha észre se venne újabban.
2011. okt. 26. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Helló tipikusan az a srác aki semmibe nem nézi a nőket csak pinát keres, valószínűleg téged nem kapott meg letett rólad mert úgy látszik a könnyű prédát szereti
2011. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 hónapig próbálkozott, majd utáa már úgy alakultak a dolgok, hogy nem tudtunk beszélgetni, csak láttuk egymást, akkor viszont mindig bámult. Viszont a csaj jem hagyta magát, mikor hozzáért, adott neki egy pofont, illetve, amikor ölelgeti, akkor mindig eltolja.
2011. okt. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!