Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak mindenképpen a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mindenképpen a nagy mellek tetszenek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nincsenek valami nagy melleim.Éppen hogy csak 70Bsek.A barátom szerint nincs vele baj de engem eléggé lelomboz.Meddig fejlődnek egyáltalán a női mellek?
2011. márc. 22. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem, én is 16 éves vagyok, és nem rendelkezem nagy mellekkel, de abarátomnak tetszik, persze én nem vagyok elégedet vele, de amég neki jó, szal nem kell nagy mell, legalábbis nem mindenesetben.
2011. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A 70/B azért nem kicsi. ;) Légy elégedett vele, biztosan szép és formás és épp jó méretű (nem a legnagyobb, de egyáltalán nem is kicsi.


23/l

2011. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem a méret a lényeg, hanem hogy természetes mell legyen. Felőlem lehet kicsi is.
2011. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én bevallom szeretem a nagy melleket, de nem az elsődleges szempont.
2011. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát köszi a bíztatást :/:)
2011. márc. 23. 20:01
 16/18 anonim ***** válasza:

Ugyan, ha nem kellenél úgy, ahogy vagy, akkor a barátod nem lenne veled, nem? Más véleménye meg nem mindegy? (Ha nem, akkor én megjegyezném, hogy a kisebb mellű lányok nekem sokkal jobban bejönnek például. ;) ) Azért egy tipp: ne menj a barátod agyára azzal, hogy napi szinten kérdezed tőle, hogy tetszik-e ez vagy az a testrészed neki. Egy-egy ilyen kérdés akár még izgató is lehet megfelelően tálalva, rendszeresen viszont irritáló, zavaró és erős önbizalomhiányról tanúskodik. Ezzel pedig hosszú távon el lehet üldözni a legkitartóbb férfit is. Hidd el, hogy tetszel neki, hiszen szerelmes beléd! ;) A többi meg nem számít. :)

f/21

2011. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm hasznos válasz :) Nem szoktam nyaggatni iéyenekkel, össz-vissz kétszer kérdeztem meg tőle.
2011. márc. 23. 21:01
 18/18 anonim válasza:
Igen.
2011. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!