Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izgató álmom volt az este. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató álmom volt az este. A természetben voltam és magamhoz nyúltam. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Ma reggel tájt (nem tudom pontosan mikor), de nagyon kellemes álmom volt. Ősz volt és én kint voltam egy erdőben. Magas fák, amikről hullottak a levelek, csupaszodó bokrok és egy víz esés. Nem tudom honnan vettem ezt az egészet. Gyakran járok parkokba futni, de így még sosem képzeltem el egy erdőt. Csend volt és én ültem a víz mellett egy kődarabon. Csak egy piros ing volt rajtam. Néztem ahogy csobog a víz és ujjaztam magamat :S (a valóságban sosem ujjazom/ujjaztam magamat és még nem voltam fiúval)


Amikor felkeltem kicsit megakartam vakarni a puncimat, de az teljesen nedves volt még a bugyim is és fura mód még a bal kezem is a bugyimban volt. Fura volt mert, amikor észre vettem a másik kezemet azt hittem hogy valaki másé és felriadtam :D


Szerintetek mitől volt ez?


2011. márc. 23. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
az hogy meleg vagy
2011. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondolod?
2011. márc. 23. 17:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogy vagy meleg. azt jelenti jót álmodtál
2011. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Dolgoznak a hormonok.
2011. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a nem, ebbol megitelni nem lehet hogy meleg vagy-e vagy nem. szerintem ez termeszetes, hogy az ember olykor almod ilyen furcsasagokat.. amugy hany eves vagy?
2011. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és azért is érdekes amit az első mondott, mert már voltam lánnyal és sokat is masztizom, de nem ujjazom magamat.
2011. márc. 23. 17:42
 7/13 anonim ***** válasza:
utolso vagyok es szerintem az elso valaszolo csak meg akar remiteni, szerintem ez nem jeleni azt.... de te erzed
2011. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most vallottad be: csak a lányok masztiznak
2011. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy neked fel tűnt e, de én is lány vagyok! Azt hitted fiú? :D
2011. márc. 23. 17:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kellemes álmod. Örülj neki! Kívánom Neked, hogy a legszebb álmaid váljanak valóra! :)
2011. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!