Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen heylyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen heylyzetben voltatok, amikor a természetben kellet pisilnetek?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, és már kismilliószor végeztem igy a dolgom. Tudom hogy ez a lányoknál nem így megy, és képesek inkább baromi messzire elmenni, hogy wc-t találjanak. Valamelyik nap, az egyik lány-barátom (16-17 éves) mondta, hogy Ő aznap scinálta életében először. Nálatok milyen gyakorisággal fordul ilyesmi elő?
2011. szept. 11. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hàt elèg èrdekes a csaj engem amikor màr nem voltam pelusos ès nagyon kellett wcznem akkor azt mondtàk hogy gugoljak le a fa mögè. Èn ma is amikor nagyon kell pisilnom ès van egy olyan hely ahol senki nem làt akkor elintèzem a dolgom
2011. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem ragaszkodom ahhoz, hogy WC-t találjak, elég egy sűrű bokros rész. (Nyilván megvan a veszélye, hogy összeszed az ember jópár kullancsot, vagy kisebb koromban, kb. 5-6 évesen volt már, hogy lepisiltem a nadrágomat/cipőmet..)

Egyébként nem tudom, hányszor fordul elő.. ha kirándulni, túrázni megyünk, ha kell.. hát bevonulok a fák közé. :D

Jó, talán évente 3-4 alkalom. Akkor is, ha piknikezünk a város szélén a haverokkal, pisilni márpedig kell. :)


(Szerintem beszerzek egy olyan shewee nevű eszközt vagy keresek egy pre-op transznemű srácot (nőből férfivá váló ember, műtét előtt), és kérek pár tippet tőle.)

2011. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nagyon ki tudok akadni, ha nincsen sehol wc, de nagyon kell.... akármi van, képes vagyok órákig tartogatni, de nem vagyok hajlandó bokorban pisilni. 1x próbáltam de nem ment. komolyan sztem ez már fóbia.
2011. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor hosszabb útra megyek kocsival vagy busszal,és pisilnem kell akkor meg szoktunk állni.Valamikor bokorban de ha nincs bokor akkor személykocsinál ajtó takarásban,busznál a busz mellett jobbára a lehető legnagyobb takarásban legyek.Nagy terpeszben leguggolok ,és a popsim széthúzom hogy ne legyek pisis.Ha van nálam pzs akkor megtörlöm utána de ha nincs akkor nem gond.Szerencsére nem vagyok szégyenlős ,fiúkkal is simán tudok pisilni ilyen helyzetben.
2011. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem szokott feszélyeztetni engem sem ha természetben kell éppen pisilnem.Nem szokott engem sem zavarni ha fiúk mellett kell pisilnem.Én ilyenkor nem guggolok le csak előre hajolok kis terpeszben, kicsit berogyasztom a lábam ,és előröl hátra nyúlva egyik kezemmel a lábaim között ,széthúzom a 2 újaimmal a puncim.
2011. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eppen a faterom ül órákig a klotyón akkor nincs mit tennem ki mék az utcára.
2011. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha találok egy viszonylag kopár területet, és egy lejtő felé fordulok, nincs gond. Az a kényelmetlen, amikor gyomnövényekbe ülök és lepisilem a cipőmet.
2011. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Figy ha elmész sátorozni az erdõ semmiközepébe.. Akkor wc-t nem nagyon találsz.. És akkor mi is pisilünk ha nagyon kell.. Szerintem neki sose kellet annyira pisilnije hogy ne tudta volna elvégezni a dolgát ha mondjuk egy sátorozáson volt
2011. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát én el szoktam menni pisilni bokorba, ha kell, mert egy erdőben nincsenek wc-k kialakítva.
2017. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!