Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legromantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legromantikusabb, legcsöpögősebb élményetek?

Figyelt kérdés
:)
2011. márc. 23. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
A legcsöpögősebb nem éppen volt romantikus :D.
2011. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:
100%

amikor "összevesztünk" a párommal aztán átmentem hozzá, hogy beszéljük meg a dolgokat, béküljünk ha tudunk... aztán 10perc beszélgetés és már egymás vállán sírtunk, hogy nem akarjuk elveszíteni egymást.

asszem ez volt a legcsöpögősebb mert ez volt az első alkalom amikor mindketten egyszerre törtünk meg:)

2011. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
amikor a puskacső hegyéről lecsöppent az előfeszített nyílásba a tejbepapi...
2011. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Lánykérés este, a London Eye tetején...
2011. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 habibi ***** válasza:
100%

minden nap, amikor a párommal vagyok :) de minket ez nem zavar. Imádom Őt!!!

de elmesélem a barátnőm sztoriját. A 19.szülinapja volt és a barátjának épp a szalagavatója volt. A pasija adott neki egy rózsacsokrot, amiben egy szál mű volt a többi 18 élő, és azt mondta neki hozzá, hogy addig fogja szeretni, amíg az utolsó szál el nem hervad....

elég romantikus lehetne, de: a barinőm mondta, h. egy lerobbant, rendetlen szobában adta át neki az ajándékot, ahol szanaszét voltak dobálva a ruhadarabok (a végzős műsor miatt). Nálam még az negatív,h. nem eredeti az ötlet, mert neten egy csomó helyen fenn van a sztori.

2011. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moszuke ***** válasza:
hehe:) tök jó ötletxD
2011. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

20.34 - es . ez iszonyatosaaan gááááz. pff.

én a csaj helyében . nem is tudom..


hogy lehet hogy valaki ennyire nem kreatív?

2011. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket :)
2011. márc. 25. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!