Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszimetrikus arc?!?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, hogy ha nagyon asszimetrikus az arcom az feltétlenül azt jelenti hogy ronda vagyok? mert ugye azok állítólag a szépek akiknek nem annyira asszimetrikus az arcuk
2011. márc. 23. 22:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez a videó tökéletesen prezentálja, hogy mi a szép és mi a csúnya a kérdésedre válaszolva!

https://www.youtube.com/watch?v=ARrdXKXq2Gw


Hülyeségeket meg ne írjatok!!!...

2014. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Utolsó! Szerintem inkább te ne írj hülyeségeket. Nem lehet ilyen egysíkúan gondolkodni, hogy fekete vagy fehér...


Bemásolom, amit egy másik kérdéshez írtam:

"az arcom elég aszimmetrikus (mikor mosolygok): az egész bal arcfelem feszesebb és jobban tartja magát, a jobb felem nem annyira tud mosolyogni

kicsi az állam, az orrom nagy, de nem széles, hanem profilból nézve kicsit nagy (azért annyira nem, mint Barbra Streisand-nak, csak van az orrcsontomban egy kiemelkedő hullám, azt mondják, olyan nemes, nem turcsi és nem hajlik le)

az ajkaim közepesen teltek, kicsik és formásak

egyébként az egész bal oldalam feljebb van, mint a jobb (pl. vállaim)

Szóval ezt nem tudom elhinni, hogy szebb lenne nálam egy átlagos arcú, ám totál szimmetrikus lány. Főleg, hogy egy ferde mosoly még szexi is lehet.

Szerintem egy vastag, de formátlan száj sem túl nyerő.

Fiatalosnak fiatalos vagyok, babás arcom van, a szemeim nyíltak és kedvesek. Kb. 18-20-nak szoktak nézni, és 23 vagyok.

Amúgy vannak szép számmal aszimmetrikus szépségek... :) (Ezt csak azért mondom, mert ez már annyira elterjedt, csak épp féligazság...*mármint, hogy szimmetrikus=szép)

[link]

Racheal Leigh Cook, Naomi Watts, Shannen Doherty, Owen Wilson, Paris Hilton, Ashley Greene...stb."

2014. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kösz, utolsó, hogy írtál valami extra nagy hülyeséget!

Ezért is béna az amikor egy néger meg egy fehér bőrű házasodik össze és szül a nő egy gyermeket mert teljesen más a félépítésük lehet te is azért vagy egyik feledre kevésbé szebb magad számára mert egy keverék vagy!

2014. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A magyarok majdnem mind keverékek, jó, ha tudod. A szüleim magyarok.

Nem, gyermekkori traumák miatt aszimmetrikus az arcom, és az aszimmetria csak felnőtt koromra alakult ki, mert addigra lett elég lelki problémám a szüleimtől.

És ne legyél olyan agresszív szerintem, mert már csak azért sem akarnak egyetérteni veled az emberek.

2014. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2014. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Küldj egy puszit s megbeszéljük a többit privátba! :)
2014. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A szimmetrikus szép!

Az aszimmetrikus meg izgalmas!

2015. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!