Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma szakitottam a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakitottam a barátnőmmel 3év után. és tudnátak ajánlani, valamit, hogy eltudjam felejteni?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat.az a 1 gond,hogy nem vagyok az a kimozdulós tipus.ha tudtok valamit ajánlani írjatok.Köszi
2011. márc. 24. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
rendelj házhoz élményhoszteszt.
2011. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat kérek.
2011. márc. 24. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem az volt bár nem az én válaszom
2011. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem másfél év után és ugyszintén ma

csak tanácsolni tudok neked vmit

hülyén hangzik amit mondok de szard le nagyívben

és próbáld meg valahogyan lefoglalni magadat olyannal ami elvonja a figyelmedet ehez ugye nem feltétlenül kell hogy kimozdulj otthonról.Kapcsolj valami zenét az nem árthat!

esetleg ha ez mégsem menne hogy ne rá gondolj akkor próbáld kielemezni hogy mi volt rossz a kapcsolatotokban mit ronthatatok el,és van e esély az ujrakezdésre


remélem segítettem kicsit

2011. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
háát én olyan lány vagyok aki ha szeret valakit akkor teljesen kötődik hozzá és nagyon szeretii vagyis most ilyen kapcsolatban vagyok 5 hónapja hogy egyszerűen télleg ő a amindenem és nélküle tök egyedül vagyok.. és nagyon szeretem. !! szerelmes vagyok belé. :$ és köztünk is volt már 1-2 kissebb szünet.. amikor azt hittem belehalok anyira szörnyű volt. :(( és rajtam semmi sem segített szörnyen fájt és senkinek éreztem magam.. nem ettem nem beszéltem meg iylesmi.. at mondják ez a depresszió.. lehet. :$ deh utána éreztem a kis szikrát hogy ujra összejövünk és ez elmult. :) és most nagyon boldogok vagyunk. :) deh ha bekövetkezne köztünk az a nap.. akkor nemtudom mit tudnék tenni.. akár *butaságot is. :/ szal én iylenvagyok.. deh neked azt javaslom. legyél sokat abarátaiddalők segítenek elfelejteni :) és ha túl vagy rajta és készen álsz keress egy nagyon aranyos és helyes lányt. :) ezt tudomc sak mondnai :)
2011. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a depii mult el* :D
2011. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is túl vagyok egy- két ilyen szakítós mókán, és egyet tudok tanácsolni. Add ki az érzéseidet. Meséld el a szeretteidnek, hogy mi történt, az sokat segít, ha kiadod magadból. Ha akarsz, sírj nyugodtan, ne akard a felejtést siettetni. Én szerencsés vagyok, nagyon tudok szenvedni, de általában hamar elmúlik, mert nem hagyom magam ledönteni a lábamról. Bevett szokásom még a kutyaharapást szőrével, szeretek ilyenkor flörtölni, akár egy új kapcsolatba is belemenni, az elfeledteti a régit. Ja, és az új hobbik! Én a legutóbbi szakításomkor jöttem rá, hogy fotózni szeretnék:)
2011. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!