Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jó pasik tulajdonságai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jó pasik tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Külső, belső, akár idealizálva... csak, hogy tudjam kire kell hasonlítsak :)
2011. márc. 24. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már buktad, ha hasonlítani akarsz...
2011. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont! :D
2011. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyan mint én, tökéletes! :)
2011. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Legyél kemény, kezdjél gyurni, a legtöbb csaj azt mondja nem szeretik a kigyúrt pasikat, de mégis ez a "idéáluk":

[link]


és hát még ahoz a testhez egyáltalán közel jutni, nagyon nehéz.

2011. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes ember nincs, mivel abba nincs hiba. De a kérdésre válaszolva. Régen rossz ha már vkire hasonlítani akarsz, próbáld meg önmagadat adni.
2011. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem inkább légy önmagad.. találd meg a saját értékrended, erkölcsöd, és akkor akár egyszer még férfi is leszel, nem csak jó "pasi".

ha már magadban biztos vagy, olyan alapokat fektettél le, ami nélkül igazából.. hát még kölyök az ember fia :)

2011. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a fentebbi nagyon testi megközelítés tetszik! :DD

végülis jó pasi lehetsz bután de izmosan, és biztos hogy sok lánynak az bejön :)))

2011. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20.30 én 17 éves lányként mondom, hogy az a kép nem volt szép. a környezetemben senki nem szeret szoborhoz odabújni :D külsőre aranyosan és arányosan kigyúrt, nem háromméter széles vállú meg mittudomén :D belsőre pedig csajfüggő igazából, hiába kedveskedsz egy lánynak ha csak húzza az agyad, és hiába vagy távolságtartó, ha nagyon romantikus típus. jól kell bánni a nőkkel, az a helyzet.
2011. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
azt a hasonlítgatást amúgy csak poénból írtam, inkább az érdekelt h. hátha egy ilyen nem reprezentatív felmérésből valamilyen szignifikáns, egymásba hangzó eredményekből álló következtetést tudok levonni... szóval ha meg akarod osztani h. Neked mit jelent a jó pasi kifejezés tedd meg kérlek... :)
2011. márc. 24. 20:47
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
>>>ÉN<<<
2011. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!