Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Egy nőben mit szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Egy nőben mit szerettek jobban? Ha.

Figyelt kérdés

szókimondó vagy mindig neked az igazat

ha vágyik rád letámad vagy csak finoman célozgat

gyengéd az ágyban vagy megpróbál irányítani

azt csinálja amit mondasz vagy ellenáll?


2011. okt. 23. 17:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Mindegy.
2011. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
52%
ha szeret szopni
2011. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A középút a legjobb.Utálom ha egy akaratlan cselédé vállik melettem,1x egy ilyen lánnyal rendesen megszívtam.Csak azért mert gyáva volt kinyitni a kicsi száját,de azért elnyomnia se kéne.
2011. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt ,ha van saját véleménye és ki is áll mellette, viszont nem próbálja meg rám erőltetni és nem vergődik, ha nekem is van saját véleményem dolgokról... Ha "vágyik rám" nyilván nem a sarokban ül, hanem odajön és azt csinálja, amit én szoktam. Tudtomra adja, hogy ő most szeretne valamit, persze nem feltétlen verbálisan. Az ágyban is ugyan az a helyzet, mint a véleményes témánál. Ha úgy van akkor igenis tudassa azt, hogy mi tetszik és mi nem és ha valamit éppen nagyon szeretne akkor alakítsa úgy a helyzetet, hogy ne csak elméleti síkban legyen a mozzanat. A "szófogadás" pedig helyzet függő. Nyilván vannak helyzetek amikor nem tűröm, hogy ellen álljon (például gyűlölöm ha konfrontációban megpróbál lenyugtatni vagy ha épp nem nekem ad igazat mások előtt), de egy általános szituban nyugodtan álljon a sarkára és ha kell küldjön el melegebb helyekre...
2011. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%

Én mit szeretek egy nőben legjobban???? Egyszerű:


A f@szomat. :D:D:D:D

2011. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem vagy még nő:D Te még egy kislány vagy.
2011. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen, kislány vagyok, és? amúgy meg a kérdést azért tettem fel, mert én mindig kimondom a véleményem és általában én irányítok. Eddig ezzel papucs pasikat sikerült csak összeszedni, szóval elgondolkoztam hogy lehet hogy változtatni kéne,mert nekem olyan kell aki nem hagyja hogy irányítsak, és ha ennek az az ára hogy befogom a szám akkor lehet hogy megpróbálom.
2011. okt. 23. 19:49
 8/25 anonim ***** válasza:
"papucs pasikat sikerült csak összeszedni," A pasik alatt a 14éves kisfiúkat érted?
2011. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
17-20 éveseket
2011. okt. 23. 19:53
 10/25 anonim ***** válasza:
És te mennyi vagy? Akkor tényleg nem jó fiúkat fogtál ki.
2011. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!