Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezel nőnek? Ez probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezel nőnek? Ez probléma egy alakuló kapcsolatban, egy 17 éves fiúnál?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel elég jól kijövünk, rengeteget dumálunk, egy a baráti körünk, sportunk, nagyon sokat vagyunk együtt. De én azt érzem hogy velem "tartózkodóbb", nőként kezel. Én 16 vagyok, de próbálok nőiesen öltözködni (persze túlzások nélkül), kicsit komolyabb is vagyok az átlagnál és a "gusztustalan, hogy csináljak hülyét magamból" játékokba nem vagyok mindig benne, dolgozok már és tudok főzni, de amúgy nagyon "hülye" vagyok én is, néha leállok "verekedni" 1-1 haverommal, kergetjük egymást stb. és ezt ő is látja, tudja. De ő egyszerűen nem mer haverként kezelni pl. nem mer meglökni, összetúrni a hajamat stb., de a többi lány haverját igen. Pedig sokszor van, hogyha piszkál, meglököm óvatosan ,meg ilyesmik, de soha nem adja vissza. Ez miért van???

És gond, ha engem ennyire nőként kezel? Sok fiú haveromat megkérdeztem és azt mondták, hogy ez a nőies külső és viselkedés nekik nagyon bejön, de egy 17 éves srácnak nem. Engem egyrészt zavar, hogy nőként néz rám, mert így eléggé távolságtartó a barátság, másrészt viszont jónak tartom mivel nem csak egy haver vagyok a szemébe hanem nő. De nem tudom eldönteni melyik a jobb. Szerintetek?


2011. márc. 25. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
meg kell kérdeznem fiú vagy vagy lány?
2011. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért kezel nőként, mert valamilyen szinten tisztel, felnéz rád, példaképnek tekint, ezt inkább vedd pozitívumnak, mint bánd.

Lehet, hogy már ő is vágyik rá, hogy felnőtt legyen, benned megtalálta a támpontot, amiből kiindulhat.

Nem tudom milyen szinten vagy vele, de ha már nem csak barátok vagytok, akkor ezt te is vedd komolyan, de attól még legyél önmagad.

2011. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ee, hát lehet te túl kora-vén vagy hozzá. Gondolom, egyértelmű hogy inkább te is gyerekként akarnád érezni magad. Hát ö pechedre másképp néz rád.


Meg azért dolgozol, stb, (ami tök jó) nem feltétlen a legáltalánosabb dolog fiatalok körében. Aztán lehet nem tudja hogy viselkedjen veled.

2011. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mostmár ,fiu vagy lány?
2011. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok... am. ez a kora vén" dolog lehet igaz, az öltözködésembe de sokkal örültebb vagyok nála és ezt ő is tudja. De akkor még is mit csináljak? Vegyek fel valami mesefigurás pólót, fogjam 2 coffba a hajam és akkor majd gyerekként fog rám nézni? Egyszerűen nem tudok és nem is nagyon akarok megváltozni azért, hogy neki megfeleljek...

Csak az a kérdés, hogy ez mennyire zavar be egy alakuló kapcsolatba?

2011. márc. 25. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
örüljneki, lehet ebbőlmégtöbbis
2011. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!