Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire probléma egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma egy kapcsolatban az eltérő politikai vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyi esélye van egy liberális pasinak egy szélsőbaloldali lánynál?
2011. jan. 5. 05:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha téged ez ennyire izgat, akkor nem sok az esélye. Általában ha nem erről folyik a vita, akkor nem okozhat gondot.

Én egyáltalán nem politizálok. De a barátnőm ateista, én meg vallásos vagyok, nekem ez fontos is, de sosem vitatkozunk. Mindketten elfogadjuk a másik álláspontját és nem akarjuk befolyásolni egymást. A végén minden alakul majd úgy ahogy, egymáshoz csiszolódik a két ember.

Az ember életében amúgy is három szakasz van:

Először minden ember kommunista - gyerekkorában mindenkivel szívesen megosztja érzéseit és játékait.

Kamaszkorban mindenki liberális - ki akar tűnni a tömegből, minden ellen lázad, mindent megenged.

Öregebb korára mindenki konzervatív lesz, már nem jár el mulatni, megnyugszik.

Ez csak idő kérdése, de ez így normális.

Szóval a válaszom: nem szabad hogy befolyásoljon semmit a politika.

2011. jan. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Fémfaház ***** válasza:
68%
Szerelemben nem számít a politika, legalább is nekem nem.
2011. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb nem politizáltok, ennyi. Bár a libsik és a komcsik azért elég sok mindenben egyetértenek sztem.
2011. jan. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha ez Neked probléma, akkor nagyon is.
2011. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezer más téma van amiről lehet beszélni. Baráti társaságomból indulok ki, kb 4-5 éve ismerjük egymást és járunk össze a többiekkel és egyetlen alkalmat nem tudnék mondani mikor politikáról beszéltünk volna. Ez olyan téma ami sztem nem feltétlenül jön elő. Van olyan barátnőm aki a pasijával 2. randin világirodalomról meg politikáról beszélgetett 3 órán keresztül, de sztem ez elég extra eset. Nem ezen múlik.
2011. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
xDDD ez kész.....nem 56-ba vagyunk emberek oroszok már kimentek
2011. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, a politikai vélemény sokszor fakad életszemléletből, és ugye ha az eltérő, az baj. Azért énszerintem a politikát ha nem tárgyaljátok ki nap mint nap, figyeltek az olyan helyzetekre, mikor a másik megsértődhet, akkor nem lesz gond...


A liberálisok tényleg elég jól megvannak manapság a baloldaliakkal, úgyhogy ez se egy nagy probléma.

2011. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajna a liberálisok igen agreszívak ilyen téren, az biztos, hogy megpróbál majd megtéríteni. De ha ő ilyenen problémázik, akkor inkább hagyd ott.
2011. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha össze tudnátok rajta veszni - nem vitatkozni - akkor hagyd az egészet !
2011. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Politikáról,fizetésről és vallásról nem beszélünk.Senkinek semmi köze hozzá.Én családon belül is azt tapasztalom hogy probléma van ha ezek a témák feljönnek.Nehogymá azért legyen veled...
2011. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!