Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen zene második randinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zene második randinál?

Figyelt kérdés

Nálam leszünk, és nem tudom hogy milyen zenét rakjak fel:P

küldenétek párat ami egy átlagos 16 éves csávónak bejön?(rap kívételével) :)

/cím-előadó/

Köszi <3


2011. márc. 25. 15:40
 1/7 Panda Péter ***** válasza:

én már semmiféle tanácsot nem merek adni, mert én olyan zenéket hallgatok szívesen amit nagyon kevesen.

ha el akarod csábítani, akkor mondjuk Marvin Gaye nem lehet nagy melléfogás.

2011. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én metált és rockot szoktam hallgatni, de ha felteszed az Evanescence-től a My immortal-t akkor az tetszeni fog neki, az nem ember akinek nem tetszik...:)
2011. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. hogyha elektromos zene érdekli akkor az biztos bejön neki. ha nem akkor felejtős.
2011. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hat nem tudom,nekem a rock jon be,mindenesetre ilyensmit NE tegy:

http://www.youtube.com/watch?v=JHT8-Bz3bGY

2011. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Metallica-Face to black, Metallica nothing else matters. Egyébként meg valami romantikusat, máté péter. stb. esetleg győzike, vagy nagy aleksoz:DXDDDD
2011. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nickelback,Daughtry szamok eleg jok ;)
2011. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!